Karadeniz Pet

Tylan soluble - dünyanın en iyi (crd) antibiyotiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
ALPAY BİLİR ABİMİZE AİT SATIŞ KONUSUDUR..

50h89.jpg

TYLAN, Oral Toz (ELANCO)

Formülasyonu : Ürün, arı tylosin tartrate esasına göre hazırlanmıştır.

Tylan toz tavuk, piliç ve civcivlerde kronik solunum yolu hastalığının (CRD) klinik ve koruyucu sağaltımı amacıyla tylosin esasına göre hazırlanmış olan bir toz formülasyondur.

Farmakolojisi ve özellikleri : Bu ürünün etken maddesini oluşturan tylosin, Streptomyces fradiae kültür ortamından biyosentez yoluyla elde edilen makrolit yapılı bir antibiyotiktir. Ağızdan ve parenteral uygulama yerlerinden kolayca ve hızla emilir. Kas içi yola verildiğinde plazma yarı-ömrü 4-5 saat arasında değişir. İlaç bütün vücuda geniş ölçekte dağılır. Plazma derişiminin birkaç katı daha yüksek boyutlarda solunum yollarına geçer. Bu antibiyotik, temelde gram (+) bakterilere yönelik güçlü etkinliğiyle dikkati çeker. Özellikle Mikoplazma, Leptospira, Sproket, Streptokok ve Korine bakteriler ile N.pertussi, erisipel etkenleri, Morexella bovis ve Borrelia anserina üzerindeki güçlü etkinliğiyle seçkinleşir.

Kullanılma yerleri : Tylan toz tavuk, piliç ve civcivlerde kronik solunum yolu hastalığı (CRD) ve hindilerde bulaşıcı sinüzit hastalıklarının koruyucu ve klinik sağaltımı amacıyla kullanılır.

Kullanılma şekli ve dozları : Sağaltıcı olarak 1 gram Tylan/2 litre su hesabıyla hazırlanan içme suyu 2 gün süreyle hatsal hayvanlara verilir. Ağır hastalık olgularında ilaç uygulama süresi 5 güne kadar uzatılabilir. Koruyucu amaçlı kullanımda ise doz yarıya düşürülerek 3 gün süreyle uygulama yapılır.

10 GR LIK BÖLÜNMÜŞ POŞETLERDE 7.50 TL

ÖNEMLİ NOT: KENDİ KÜMESİMDE VE KUŞLARIMDA KULLANMADIĞIM VE %100 RANDIMAN ALMADIĞIM HİÇBİR ÜRÜNÜ ÖNERMİYOR VE SATMIYORUM..BU ÜRÜN HALIHAZIRDA KÜMESİMDE KULLANILMAKTADIR..

GSM: 0532 343 27 41

böyle bir ilacın olduğunu öğrenmemiz iyi oldu. numaranızı kaydettim ihtiyaç halinde

Merhaba ilacdan 10 gram almak istiyorum kusumda aiyaj benekler cikti iyi gelecegini soylediler iletisim adresleriniz kullanilmiyor yazarsaniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri