petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ucamiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BENLİOGLU tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar oncelikle tekrardan iyi bayramlar daha önceleri ucabilen kusum bugun farkettim ki ucamiyor elime gelmeyen kuş sanki kipirdamiyor saldim aniden yere dustu kanadinda bir sorun mu var ne yapmalıyım [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Uçabilmesi için olan uzun kanat tüyleri dökülmüş.Benimki de öyleydi.Hatta uçamamaktan strese girmişti.Durgun,halsiz,cansızsa ve zeminde dökülmüş tüyler varsa tüy dökümüne girmiştir.Vitaminle destekle.

3. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Kafeste suan yogun bir tuy yok gecen hafta biraz vardi oda ciftehane de 2 cift oldugundan normal diye dusundum vita m in olarak avisol ve vitaform var araliklarla donusumlu olarak kullaniyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:24 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Baska bir sorun olmasinda insalah votamin ile sorun giderilir disi sikistirdikca kacmaya calisiyor ucmadigindan tunekten dusuyor sanki

Sayfayı Paylaş