Karadeniz Pet

uçmayan muhabbet

Ömer Macit

Emektar Üye
kuşuma aldığım yeni eş kafesten hiç çıkmıyor ben oda uçsun gezsin istiyorum eve geleli 1 hafta oldu kafeste falan mutlu duruyor ama kapısı açılınca eski kuş uçup gezip gelmesine ragmen o hep içerde napmam lazım

iyi forumlar, ilk kafes içinde eğitin parmağınızada atlamayı öğrettikten sonra çikma vakti geldi demektir

Çıkarmayın daha yeni. Odaya alışsın. En az bir ay salmayın saga sola çarpmasın.

eve aldığınız kuş yavrumu eğer yavru delse yumrtası olablr ondan ucmuyor dur bence
ama eğer yavruysa ortama alışması lazım

kızgın dişi aldım 1 yaşında falan yavru değil yumurtası yoktur sanmıyorum bizim kuşla araları kötü değil ama bi şey yapmadılar =)

sen görmeden yapmış olma ihtimalleri çok yüksek sen baksan yapmazlar utanırlar ayrıca yumurtalık yoksa kafesine yumurtalık eklemelisin dostum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

resmi varsa atarmısın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:55 --

eğer kafese yumurtlarsa çok kötü olur

resim atma sansım suan yok sabah atabilirim normalde ucarmıydı diyosun ben zorla cıkarsamda bu sefer korkar küser bana diğer kuşu izlese aslında onunda ucması lazım

yumurtalık yok deme kafeste bu arada konu nerden açılıyor

dostum yumurta olmaz ya öpüşmeleri falan bile yok daha alalllı 1 hafta oldu hemen yavru yapar mı?

sakın oldugu için cıkmaya bilir. zamanla cıkar merak etmeyin...

[/Biyi anlaşıyosaalar yapar bence karamsar olma eğer eşini sevdiyse yapar yumurtalık yoksa al bence dostum kafese yumurtlaması cok kötü olur

bde konu nerden acılıyor söylermsn benii arkadaş eklee

yumurtalık varda takılıydı forumda çıkar daha erken dediler bende söktüm

tak takk talaş kum ve demire mürekkep balığı kemiği as eğer yumrutalığa geliyorsa yumurtlayacak hadi hayırlısı...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

ve eşinide kafese koy 5 6 gün boyunca ne eşiyle nede dişiyle yem ve suları dışında ilgilenme