Karadeniz Pet

Uçmayı Bilmeyen Yavru

• Konbuyu başlatan Ahmet Can Sari
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Can Sari

Guest
Uçmayı bilmeyen bir yavruyu avuca alabilirmiyiz.. Daha iyimi olur kötümü

4 dakika ara ile aynı konuyu açınca daha doğru bilgi mi geliyor ?

İlkinin açıldığını görmedim net yavaş olduğu için de hayırdır yani o kadar kişi içinden sanamı dert oldu doğru düzgün yazamıyonmu yok doğru bilgi felan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:28 --

Ki öle bir derdim olsa boyna yorum atıp konuyu üste taşırım nasıl bi mantık sendekide

korkmuyorsa elinden kafasını kaşı yavaş yavaş hoşuna gidince zaten kendisi tüğlerini kabartır gagasına burnuna yavaşta dokun ben öyle yapıyorum.

2 konunun altınada aynı yorumu atcağına bir tanesine atda konuyu bozma bari

Ben konuyu bozmuyorumda siz sanırım forumu bozuyorsunuz...

Lütfen saygı çerçevesinde benim ile "siz" kelimesini kullanarak konuşun.

o kadar kişi içinden sanamı dert oldu değil "size mi" kelimesini kullanırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Ben kişiye göre konuşuyorum bu güne kadar kimseyle sen li benli konuşmadım forumda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:14 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

Ben konuyu bozmuyorumda siz sanırım forumu bozuyorsunuz...

Lütfen saygı çerçevesinde benim ile "siz" kelimesini kullanarak konuşun.

o kadar kişi içinden sanamı dert oldu değil "size mi" kelimesini kullanırsanız sevinirim.

K. B yın fakat yaptığınız şey en sinir olduğum davranışlardan o yüzden yoksa bana sövseniz bile ben sizi bizi bırakmazdım ki hiç yazışmadığım ve benden büyük birisiniz

Aynı forumdan bilgi alıyoruz / paylaşıyoruz.
Ben bu kadar tepki göreceğimi düşünemeden yazdım.
Özür diliyorum sizden.

Ben kişiye göre konuşuyorum bu güne kadar kimseyle sen li benli konuşmadım forumda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:14 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

K. B yın fakat yaptığınız şey en sinir olduğum davranışlardan o yüzden yoksa bana sövseniz bile ben sizi bizi bırakmazdım ki hiç yazışmadığım ve benden büyük birisiniz

benimle la lı lunlu konusma kardeşim benm bak burada da arkadaşlara karşı düzgün ifade edememişin kendini

Son düzenleme:
benimle la lı lunlu konusma kardeşim benm bak burada da arkadaşlara karşı düzgün ifade edememişin kendini

Başka biriyle kavga ettiğimi göstererek kendinizi haklımı çıkartıyorsunuz ben özür diledim abiden ve yaşınıda sonradan gördüm genelde böyle oyunda yazışırken yaşlar hemen hemen aynı oluyor ilk forumumum olduğu için bikaç hatam olmuş olabilir

Başka biriyle kavga ettiğimi göstererek kendinizi haklımı çıkartıyorsunuz ben özür diledim abiden ve yaşınıda sonradan gördüm genelde böyle oyunda yazışırken yaşlar hemen hemen aynı oluyor ilk forumumum olduğu için bikaç hatam olmuş olabilir

ben la lı lunlu konusmalara tersim kardesim anlatabildim mi başkasını göstererek değil aynı şeyi burada da yapmışsın bu konuyu dün gördüm cevap yazmadım. Ayrıca şunu belirtmek isterim forumda yenisin fakat sürekli post kasıyorsun yani boş mesaj atıyorsun anlamlı olsa hadi diyeceğim. Benim konumda uzattıkca uzatmışsın sonrasında la lun diye çıkışmışsın ne deme mi bekliyorsun. Senin yaşın beni ilgilendirmez ama sevgi saygı cercevesi içerisinde davranman gerekli bu forumda ben sana aslanım dediysem la lun lu knusmandan sonra demişimdir aslanım demek te kücüklere samimiyetle sesleniştir. Hadi Kolay gelsin şu saatten sonra konuna yazmıyorum.

Son düzenleme:
ben la lı lunlu konusmalara tersim kardesim anlatabildim mi başkasını göstererek değil aynı şeyi burada da yapmışsın bu konuyu dün gördüm cevap yazmadım. Ayrıca şunu belirtmek isterim forumda yenisin fakat sürekli post kasıyorsun yani boş mesaj atıyorsun anlamlı olsa hadi diyeceğim. Benim konumda uzattıkca uzatmışsın sonrasında la lun diye çıkışmışsın ne deme mi bekliyorsun. Senin yaşın beni ilgilendirmez ama sevgi saygı cercevesi içerisinde davranman gerekli bu forumda ben sana aslanım dediysem la lun lu knusmandan sonra demişimdir aslanım demek te kücüklere samimiyetle sesleniştir. Hadi Kolay gelsin şu saatten sonra konuna yazmıyorum.

Bn dediğinize yorum yaptım hiçtelalı lu lu konuşmamıştım ama neyse tmm şimdi ne desem boş size

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:13 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

Daha yorum yapmassanız sevinirim daha girmiyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:14 -->-> Daha önceki mesaj 12:13 --

Son bir şey beni haksız çıkarmak için olayı ta post kasmaya kadargetirdiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri