Karadeniz Pet

ücret

KORDON

Onursal Üye
Neredeyse en kötü yerli kuş 30 tl. Üretici kuşu için yerli 40 tl fazla mıdır? Ayrıca tavuk bile 15 tl. Muhabbetin bu kadar pahalı olma sebebi nedir?

İzmirde bi akrabamız kendi tavuklarını 75 den satıyor. :) Yumurtasından kendini amorti eder ama.

Vallahi kuş sağlıklı olsun, Ben 10-15 lira fazla vermeyi tercih ederim, En son aldığım kuş çek kırma üreticiden yani sağlık açısından piyasadaki kuşlardan farklı he biraz bakımsız gibiydi ama çok şükür toparladı.

30-40 tl kazanç güdüsü olmayan biri için normal fiyat aslında. Ancak zaman zaman 70-80 tl lerin konuşulduğu da oluyor sanırım forumda :)

Bu iş hobi işi kazanç güdüsü demeyelim, Eğer vasıflı kuş beslemek istersek çiftine 150-200 lira veriledebiliyor, eğer yerli beslemeyeyim diyorsanız, levent bey'de demiş 40 tl çekoslovak kuş için çok değil, Hobici iseniz zaten üretim yapmıyorsanız vasıflı kuş almak daha iyidir.

İsteyen istediği fiyati çeker eğer gönlü razi ise. Bence değerinden fazlası haramdır ki zaten çıkarda. Bu benim görüşüm

Bana göre fiyatlar gayet normal , 10 15 tl den mi satılması gerekiyor ?

He bunu doğru söyledin Yusuf ustam sonuçta bu işe gönül vermiş yeni arkadaşlaramıza yardımcı olup,Heveslerini kursaklarında bırakmamak lazım:)

Aynen Cihan UstaUstam ve onların bilgisizliginden faydalanmakta ama kuşa 35 40 50 veya vasıflı kuşlara 75 ve fazlası vermekte çok değil ne zor şartlarda yetisiyorlar. Hak edene hak ettiği de verilmeli

Doğru yeri geliyor çocuğa gösterilen ilgi ve alaka kadar özen gösteriliyor,hele birde Yusuf ustam ALLAH korusun hasta olunca huzursuz oluyorsun, Zaten bu işe gönül vermiş kardeşlerim ve abilerimin ne şartlarda emek verdiği tartışılmaz

Cihan Usta telefon hata veriyor Öm ye eve gidince pc den ilgilenecegim

Bende dedim şimdiye yazardı ustam diye:)

Benim yavrular bi çıksın 100$ en az
Aşşağısı kurtarmıyor
:)

mardin nusaybinde yavru muhabbet kuşları 15 tl yavru jumbolar 50 tl harıkalar ve çok sağlıklılar