Karadeniz Pet

Ücretsiz Erkek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muzaffer SEVİM

Paylaşımcı Üye
Öncelikle belirteyim kuş uçamıyor ve ayaklarından birinde bir tane parmağı eksik.Ben arkadaşımdan almıştım salmada duruyor,Salmadaki kuşlar pek rahat bırakmıyorlar hayvanı.Çok güzel renkleri var.Pendikten gelip alabilecek bi arkadaşa sahiplendirmek istiyorum. İsteyenler telefon ilede irtibata geçebilir.
Muzaffer:0551 206 75 36...
DRX43y.jpg

RVyor6.jpg

Hocam kuşun uçamama sebebi nedir? Yanlış görmediysem kanatları sağlam gözüküyor :/ Birde Pendikte olmasaydınız sahiplenmek isterdim.
Sahiplenecek kişiye hayırlı olsun, İnşallah güzel bakılacağı bir yere gider.

Edit : Bayrama kadar sahiplenilmez ise, bayramdan sonra Metrobüs mesafesine kadar getirebilirseniz sahiplenmek isterim.

Son düzenleme:
Çok güzelde renkleri var kuşun. Gerçek anlamda bakıp ihtiyacını görebilecek birisinin almasını umuyorum.

Hocam kuşun uçamama sebebi nedir? Yanlış görmediysem kanatları sağlam gözüküyor :/ Birde Pendikte olmasaydınız sahiplenmek isterdim.
Sahiplenecek kişiye hayırlı olsun, İnşallah güzel bakılacağı bir yere gider.

Edit : Bayrama kadar sahiplenilmez ise, bayramdan sonra Metrobüs mesafesine kadar getirebilirseniz sahiplenmek isterim.
Kanatları sağlam ama ucamiyor işte nedenini bende bilmiyorum, arkadaşın bana verdiğinde de böyleydi.

Kanatları sağlam ama ucamiyor işte nedenini bende bilmiyorum, arkadaşın bana verdiğinde de böyleydi.

Çok da güzel kuş keşke uçabilseydi. :(
Dediğim gibi eğer bayrama kadar sahiplenilmezse bayramdan sonra metrobüse yakın ortak bir nokta ayarlayabilirsek sahiplenmek ve bakmak isterim.

Muzaffer abi ben aldım gitdi kuşu bana verirmisiniz

Son düzenleme:
Tmm yarın gel al.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Muzaffer abi ben aldım gitdi kuşu bana verirmisiniz
Tmm yarın gel al.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

Sahiplendirilmistir. Hayırlı olsun.

Alan arkadaşa hayırlı olsun.umarım uçar ve fotosunu atarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri