Karadeniz Pet

Ücretsiz Kimlik Kartı

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Öylesine can sıkıntısına yapılmış bir çalışmadır. Dileyen herkese aynısını ücretsiz olarak yapabilirim. Konu altına veya Özel Mesaj yoluyla kart üzerinde yer alan gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde yazıp gönderen herkese yapıp yollarım. Sadece resim olarak yapılmaktadır bilginize.

1PGO91.png

Yaka kartı gayet güzel olmuş . Tam Grafiker Website tasarımcısının kimlik kartı gibi.

Ağır işsiz derdim normal şartlar altında ama kafa dağıtmak için birşeyler ile uğraşmak güzeldir. Yoksa Soma'daki olayı ben kafama çok takıyorum benim de birşeyler yapmam lazım, sabaha kadar uyuyamadım. Benim vicdanım çok sızlıyor, hemde çok.

Ağır işsiz derdim normal şartlar altında ama kafa dağıtmak için birşeyler ile uğraşmak güzeldir. Yoksa Soma'daki olayı ben kafama çok takıyorum benim de birşeyler yapmam lazım, sabaha kadar uyuyamadım. Benim vicdanım çok sızlıyor, hemde çok.

Vallahi kardeşim kafaya çok taktım ondan kafayı dağıtmak için böyle bir girişimde bulundum fakat yinede işe yaramadı.

Dışarı çıkmıyorum birisi ile it dalaşına girerim. Dayak atmak veya yemek problem değil ama çıkmıyorum, haberler izlemiyorum ki daha da kötüye gitmeyeyim diye. İçim çok yanıyor gerçekten. Allah rahmet etsin, yakınlarına da sabır versin Rabbim.

Banada yaparmisin kardesim guzel olmus sitenin hatirasi olur

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Özkorkmaz
mustafa.ozkorkmaz4@Gmail.com
0551 704 3891
Muhabbet kusu ureticisi
gutu6u9a.jpg

Buyur Mustafa abi.

59G5gR.png

guel dusunce ama neden turkce degıl ?

O ingilizce olan kısım sabit değiştirilebilme özelliği yok malesef.

muhabbet kuşu Üreticisi
Ufuk
ALTUN
ufukaltun322@hotmail.com
0 534 527 52 16
http://www.muhabbetkusu.com.tr/
rLJrDB.jpg

Buyur Ufuk hocam.

A2yRL0.png

Super olmus elinize saglik valla

Devam ediyor mu hala muhammet abi :)

Nokia 3310 ile gönderildi.

Öylesine can sıkıntısına yapılmış bir çalışmadır. Dileyen herkese aynısını ücretsiz olarak yapabilirim. Konu altına veya Özel Mesaj yoluyla kart üzerinde yer alan gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde yazıp gönderen herkese yapıp yollarım. Sadece resim olarak yapılmaktadır bilginize.

1PGO91.png

Güzel olmuş ama İngilizce yazmayıp Türkçe yazsanız daha iyi olurdu.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi