Karadeniz Pet

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME- Ankara / Erkek / 7-8 Aylık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasin AYDAN

Meraklı Üye
01 - Irkı: Yerli

02 - Cinsiyeti: Erkek

04 - Yaşı: 7 aylık

05 - Sağlık Durumu: iyi

06 - Bilezik No: ----

07 - Fiyatı: ----

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: ANKARA

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Elden Teslim

11 - İrtibat Telefonu: 0543 416 9707

12 - Mail Adresi: yasinaydan@gmail.com

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 18:30-23:30 (Tel gündüz kapalı)

14 - Açıklamalar: Arkadaşlar Limon gayet sağlıklı bir kuş. Ben evcilleştiremediğim için forumdan yanına bir adet yavru almıştım. Onunla iyi anlaşıyor ama bize karşı hala uzak duruyor. Daha iyi bakacak bir arkadaşa sahiplendirmek istiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba Yasin Bey,

İki fotoğraftaki kuş aynı kuş mu acaba ? (ilk fotoğraftaki kuş lutino gibi, ikinci kuş renkli bir kuş gibi)

Erkeği öldüğü için 6 aylık lutino kırmızı gözlü dişime erkek arıyorum.

Detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.

Merhaba Yasin Bey,

İki fotoğraftaki kuş aynı kuş mu acaba ? (ilk fotoğraftaki kuş lutino gibi, ikinci kuş renkli bir kuş gibi)

Erkeği öldüğü için 6 aylık lutino kırmızı gözlü dişime erkek arıyorum.

Detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.

İki resimdeki kuşta aynı kuş Ergün bey. Cinsler hakkında pek bilgim yok, o yüzden lutino mu bilmiyorum.

Kuşunuz çok güzelmiş Yasin Bey. Tüyü kadar ömrü olsun. Umarım sizin gibi iyi bakacak birine gider.

[MENTION=14296]Yasin AYDAN[/MENTION] Kuş çek, gayet yakışıklı bir erkek. Yasin Bey hayırlı satışlar.

Maşallah çok güzel,yeni sahibine hayırlı olsun.

Sağolun Yavuz bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Kuşumuz forumda arkadaşımız [MENTION=12616]Aytaç Kocaoğlu[/MENTION] beye sahiplendirilmiştir. İyi günler de besleyin.

Allah razı olsun abim sağolasın

Yasin bey benim. Evcil disi kusum var es lazim 1 yasinda sizin kusla insallah anlaşırlarsa cok guzel rainbow yavrulari olur sizede veririrmm yavrulardan ben cok iyi bakarim emin olun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:10 -->-> Daha önceki mesaj 03:08 --

Yasin bey benim evcil disi.kusum.var ankaradayim es ariyorum ona lutfen bana yardımcı olunuz

Yasin bey benim. Evcil disi kusum var es lazim 1 yasinda sizin kusla insallah anlaşırlarsa cok guzel rainbow yavrulari olur sizede veririrmm yavrulardan ben cok iyi bakarim emin olun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:10 -->-> Daha önceki mesaj 03:08 --

Yasin bey benim evcil disi.kusum.var ankaradayim es ariyorum ona lutfen bana yardımcı olunuz

Canan hanım benim muhabbet kuşunu forumdan bir arkadaşa sahiplendirdim. Forumda diğer arkadaşlar da çok güzel muhabbet kuşları mevcut. İsterseniz onlara bir göz gezdirin. Bulamazsanız ben size yine de yardımcı olmaya çalışırım. İyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri