Karadeniz Pet

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME- İstanbul / Dişi Çek / 7-8 Aylık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botaninko

Meraklı Üye
---KUŞ VERİLDİ---

-ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME-

ırk: sanırım çek
teslim yeri: İstanbul - Okmeydanı ssk hastanesi civarı. (metrobüs durağı olabilir)
sadece erkek kuşuna eş olarak almak isteyen kişiye vermeyi düşünüyorum. ve tabii iyi bakabilecek. kuşlardan anlayan. iyi yem, mama vs kullanan. Versele Laga marka yem gibi : )
sağlık durumu: bu kuşu 2 ay kadar önce yakaladık. ileri derece mantardı. epey uğraştık ve iyileştirdik. bir aydan fazladır oldukça iyi durumda. mantardan eser yok.

kuş neredeyse küçük bir yastık çıkartacak kadar tüy değişti. : ) şuan yeni tüylü fotoğraflarını görüyorsunuz.

ne yazık ki epey ürkek. öyle ele falan gelmiyor. alıştırılabilmesi de biraz zor görünüyor. erkek kuşa eş olarak düşünülebilir anca.

ücret talebi yoktur.

Son düzenleme:
manisada olaydı alırdım :( yapcak bişi yok

Maşallah çok güzel kuş :) alacak kişiye hayırlı olsun.

Bir daha lütfen tek 1 konu açınız ve doğru kategoriye açınız.. Aksi taktirde forum kurallarımız gereğince uyarılmaksızın siteden uzaklaştırma alacağınızı hatırlatmak isterim..

Ben bu kuşu hatırladım dediğiniz gibi ileri derece de mantarı vardı elinize sağlık iyi bakmışsınız.

Merhaba kuşu sizde kabul ederseniz bugun gelip alabilirim.. Bende kağıthanede oturuyorum ve erkeğimin yanına almak istiyorum telefonumdan yada whatsapptan ulaşır mısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam mantarı nası geçirdiniz acaba

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam mantarı nası geçirdiniz acaba

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eczaneden

terramycin mantar kremi
zolax diye bir kapsül
oksijenli su

aldım.

önce oksijenli suyu pamuğa döküp öyle temizledim. kuşun ayaklarını. sora başka bir pamuğa döküp gaga-burun çevresi vs.

bir dk sonra falan da parmağımın ucuna biraz krem sürdüm. diğer elimle kuşu sıkıştırmadan kaçamayacak şekilde iyice kavradım. öyle mantar yerlere sürdüm.

zolax kapsülü de suya attım ama 3/1 ini. 3 gün üst üste suyu değiştirdim.

öyle geçti gitti.

İnşallah iyi bakacak birine gider. Mantarını iyileştirmişsiniz Allah razı olsun. :)
Eğer eğitimli olsaydı alırdım. Ama yabani, ürkek olunca erkek kuşumu bizden uzaklaştırır diye korktuğum için alamam.

Ecem'e sahiplendirildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

İnşallah iyi bakacak birine gider. Mantarını iyileştirmişsiniz Allah razı olsun. :)
Eğer eğitimli olsaydı alırdım. Ama yabani, ürkek olunca erkek kuşumu bizden uzaklaştırır diye korktuğum için alamam.

sağolun sizden de Allah razı olsun. aslında pek sıkıntı olmazdı yani o kadar sıkıntılı bir durumu yoktu. neyse az önce teslim ettim zaten : )

-ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME-

ırk: sanırım çek
teslim yeri: İstanbul - Okmeydanı ssk hastanesi civarı. (metrobüs durağı olabilir)
sadece erkek kuşuna eş olarak almak isteyen kişiye vermeyi düşünüyorum. ve tabii iyi bakabilecek. kuşlardan anlayan. iyi yem, mama vs kullanan. Versele Laga marka yem gibi : )
sağlık durumu: bu kuşu 2 ay kadar önce yakaladık. ileri derece mantardı. epey uğraştık ve iyileştirdik. bir aydan fazladır oldukça iyi durumda. mantardan eser yok.

kuş neredeyse küçük bir yastık çıkartacak kadar tüy değişti. : ) şuan yeni tüylü fotoğraflarını görüyorsunuz.

ne yazık ki epey ürkek. öyle ele falan gelmiyor. alıştırılabilmesi de biraz zor görünüyor. erkek kuşa eş olarak düşünülebilir anca.

ücret talebi yoktur.

Merhaba uygun görürseniz sahiplenmek isterim uzun süredir kuş bakamıyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri