Karadeniz Pet

ücretsiz sahiplendirme ?

• Konbuyu başlatan Emirhan KARAHAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emirhan KARAHAN

Guest
Arkadaşlar sahibinden.com da ücretsiz kus papağan kanarya hatta maymun sahiplendirenler var muhabbet kuslarinin altında açıklamada tamamen ücretsizdir diyor bunlar dogrumu ücretsiz veriyorlar mi bilgisi olan varsa söylerse sevinirim

İnternette hayvan satışı yasak hocam :) o şekil de yapılması gerekiyor...

İşte satış değil ama ücretsiz sahiplendirme diyor ona kafam takıldı

Genel olarak öyle olmak zorunda sahibinden.com da o şekil de otomatik oluyor anlıcan :) yani kısaca para karşılığında aten derler ite kurallarını bilenler arasın vs. mesaj atsın diye

Aynen site kurallarini bilenler arasin diyor ne kuralı ki ya :)

Kural şu fiyat belirtemiyorlar canlılara.. Sahiplendirme adı altıntında ilan açılıyor.. sen arıyorsun fiyatı öğreniyorsun ;) yani satış var ama satış ilanı açmak yasak

zaten onu belirtmessen ılanın yayınlanmıor yanlıslıkla yayınlansa bıle 1 saate kadar sılıyorlar

ararsan yada mesaj atarsan ücret isteyeceklerdir anlayacagın :)

ben oradan jumbo kuş alıcaktım ama beğenmedim biri hasta kuşu kitlemeye çalışıyordu :) bazıları bedavaya veriyor ama MOLT hastalığı gibi ölümcül olmayacak ve kuşla ilgilenemeyecek kişiler veriyor yani bildiğin hasta kuş alıyorsun kafese koyuyorsun ve senin kuşlarda hastalanıyor :)

sahibinden.com da evcil hayvan satışı yasak olduğu için ücretsiz sahiplendirme adı altında ilan veriyorlar, aradığında da ücret istiyorlar, ben aramıştım, bana söylediğim açıklamayı yaptılar...

Geri