petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ücretsiz Sahiplenmek İstiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Patriot tarafından 22 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Patriot

Patriot New Member

Beğenileri:
    0
    Yaşı cinsiyeti ırkı fark etmez.Sadece bakmak istiyorum.Daha önce baktım.Şimdi tekrardan bakıp yavru alıp tekrar o mutluluğu yaşamak istiyorum.Çankırı kargo ücretini öderim gönderim yapabilirsiniz veya otobüsle gönderebilirsiniz ama lütfen güzel bi kutuyu iyice havalandırmak şartıyla.Mesajlarınızı bekliyorum.
    05444139453

#1 Patriot, 22 Ekim 2015
    Son düzenleme: 22 Ekim 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ücretsiz sahiplendirmeler genelde elden ve yerinde teslim oluyor. Bulunduğun bölgedeki hobici, üreticilerle irtibat kurmanı öneririm. Hayırlı olsun.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Levent Abi nin de dedigi gibi cevrendeki ureticilerden ya da bi isten yorulan komsularindan temin edebilirsin. Umarim aradigini en yakin surede bulursun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş