Karadeniz Pet

Uctuktan sonra konarken dengesini sağlayamıyo

deryat

Meraklı Üye
Merhaba kuşum da dünden beri bir sorun var fazla uçurtmaya zorlamadigim için uçmasında sorun var mı tam emin değilim ama kısa uçuşlarda bir sorunu yok sadece konarken dengesini sağlayamıyo burnunun üstüne düşüyo. Dün böyle olmadan önce banyo yaptı sonra da uçmaya çalıştı uçarken de camda ki mermere tutunamadı tezgaha kanadının üstüne düştü ben ondan dolayı olduğunu düşündüm kanadına baktım bir sıkıntı kanama vs fln yok ama bazen dokununca canının acıdığını belli edicek şekilde bağırıyo o yüzden fazla zorlamıyorum uçmasına da izin vermemeye çalışıyorum elimden geldiğince. Sizce bu durum düşmeden kaynaklı mi yoksa başka bir sebeb olabilir mi dışkısı normal onu da takip ediyorum yemli dışkı yapıyo arada onun içinde kum verdim 2 saat sonra da aldım daha önce burda kum fazla yiyince çamurlasma olduğunu okuduğum için.
Perşembe günü de multi vitamin vermiştim zaten ama yine verin derseniz verebilirim. Ama bugün sebze vericem onericeniz sebzeleri de alıp verebilirim. Teşekkür ederim

tüyleri ıslandığı icin yere çakılmıs olabilir hastalık belirtisi gibi gelmedi yemli dıskı sebebi evet sindirim bunun icin kum da gerekli probiyotik te verlmelisiniz ama kumu kaldırmanıza gerek yok onlar zaten ihtiyacları kadar yerler yani camur v.s durumuda olmaz sadece kumu sık sık degistirin

tüyleri ıslandığı icin yere çakılmıs olabilir hastalık belirtisi gibi gelmedi yemli dıskı sebebi evet sindirim bunun icin kum da gerekli probiyotik te verlmelisiniz ama kumu kaldırmanıza gerek yok onlar zaten ihtiyacları kadar yerler yani camur v.s durumuda olmaz sadece kumu sık sık degistirin
Probiyotik pazartesi verdim haftada bir kez vermeyi tercih ettim yarin veririm. Kumu da tekrar koyarım o zaman teşekkür ederim.

Geri