Karadeniz Pet

Ufak Çaplı oyun parkı

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
wbJNqj.jpg

e5MWPd.jpg

xA5B4q.jpg

Güzel olmuş hocam yalnız boncuk astıgınız yere ballı kraker assanız daha güzel olur :)

Bende böyle birşey yapıcaktm îyi oldu elinize sağlık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

Güzel olmuş hocam yalnız boncuk astıgınız yere ballı kraker assanız daha güzel olur :)

Ballı kraker önermem yağ yapar ve kanserojen diye duydum çünkü yapıştırdıkları madde zararlıymış

cok güzel dostum kola kapaklarindan da güzel bişeyler yapabilirsin... mesela...

ballı kraker yemiyor bizim ki :) şise kapağı kullanarak yemlik ve suluk koycam birde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

cok güzel dostum kola kapaklarindan da güzel bişeyler yapabilirsin... mesela...

kola kapakları derken kutu kolanın açma kısımlarından zilli bir oyuncak yapılabilir diye düşünüyorum sizin kasettiğiniz nedir acaba

ballı kraker yemiyor bizim ki :) şise kapağı kullanarak yemlik ve suluk koycam birde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

kola kapakları derken kutu kolanın açma kısımlarından zilli bir oyuncak yapılabilir diye düşünüyorum sizin kasettiğiniz nedir acaba

2.5 litre 1 litre kola kapaklari dan demiştim. merdiven yapabilirsin mesela

Harika fikirler yarın yapmaya karar verdim gerçek dal yerine olabilecek şeylere de bakacağım kuşlarım 2 tane dal kaldırır mı acaba

Harika fikirler yarın yapmaya karar verdim gerçek dal yerine olabilecek şeylere de bakacağım kuşlarım 2 tane dal kaldırır mı acaba

gerçek dal daha çok ilgilerini çeker diye düşünüyorum çünkü yapım aşamasında kendileri yanımda durmadan dallarla oynuyordu.