petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ufaklik Gozleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Batsel tarafından 15 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Batsel

Batsel New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadas 4 yasindaki muhabbet kusum biraz usutmustu heralde sonra tuy cikarmaya basladi surekli kafayi kafesin tellerine surup duruyordu 4 5 gun once gozleri kapandi acamiyordu sonra biraz duzelir gibi oldu simdi de gozleri kuculdu vitamin kullaniyorum astim ilaci aldm bide gozu icin gentagut dediler onu kullaniyorum smdi yalniz iltihap cikiyor guznde heralde napabilirim yardimlarinizi bekliyorum oda bir can evimizin nesesi kiyamiyoruz ole gorunce onu:(

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf yükleyebilirseniz daha net yardım alabilirsiniz

3. Batsel

Batsel New Member

Beğenileri:
    0
    nasıl yüklüyebilirim abici veya mail mi atayım

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hizliresim.com a yükle forum link ini buraya yapıştır

5. Batsel

Batsel New Member

Beğenileri:
    0
  6. Batsel

Batsel New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] şimdiki durum bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

yürürken bile ayağıyla kaşınırken dengesi kaybediyor yalpalıyor gözünün al tarafına elledik mi kendinden geçiyor hep karanlık biyer arıyor solumasıda değişti yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

#6 Batsel, 15 Nisan 2016
    Son düzenleme: 15 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş