Karadeniz Pet

ufaklıklar büyüdü yeni kardeşler yolda :)

Yağız YAĞCI

Meraklı Üye

MaşAllah hayırlısı olsun ustam :) Kanlarında annelerinin rengini taşıyan yavrular şanslı :)

Maşallah hocam hayırlı olsun.

hocam ikinci yumurtaların gelmesi ne kadar sürdü ayrıca ikinci kuluçka dönemine nasıl hazırladınız kuşlarınızı

hocam ikinci yumurtaların gelmesi ne kadar sürdü ayrıca ikinci kuluçka dönemine nasıl hazırladınız kuşlarınızı
yeterince bakım gösterin yeter mama çimlenmiş tohum çok faydası var e bide kuş bakıcı bir kana sahipse böle peş peşe geliyor daha yavrular yeme düşler düşmez geldi yumurtalar tekrar ben dinlendiricektim aslında ama yumurtalar gelincede yapcak pek bişe kalmadı :D

MaşAllah Yağız bey Allah hepsine uzun ömür versin.

teşekkürler

maşallah hayırlı olsun abi

wMydZ2.jpg

birine mi baktin kardeş diyolar sanki hayırlı olsun kardeşim birde biz görebilsek...

birine mi baktin kardeş diyolar sanki hayırlı olsun kardeşim birde biz görebilsek...

aynen öyle bakmışlar dikkat etmemmiştim :D sabret cem kardeş birazda vakit harca inan oluyor bende ilk zamanlar ümitsizliğe kapılmıştım olmadı bıraktım tekrar başladım falan en sonunda oldu :D bakımın çok önemli bu işte ve şimdi baya işi büyüttük pet shop gibi olduk :D olurmu diye diye http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...im-sanirim-d-benim-guzellikler-8199.htmlşimdi 10 çift muhabbet 4 çift kanarya bu sene eşe atacağım 12 yavrusu ayrıca akvaryumda yunus fe frontoza ve son olarak oğlum reis :D

tabi sen bu kadarda abartma derim ben artık kendimi alamaz oldum baya maliyetli :D ama bir o kadarda keyif alıyorum mutlu oluyorum onları gördükçe

Maşallah Yağız kardeşim konuyu yeni gördüm , yavrular çok güzel Allah nazarlardan saklasın.