Karadeniz Pet

ufaklıklardan ufak bir video :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar ilana koyup satmaya kıyamayıp :) tekrar ilandan kaldırdığım kuşlarımı sizlerle paylaşmak istedim..Böyle bir renk yok yaa özellikle erkek çok hoşuma gidiyor ve şuan için çokçok iyi anlaşıyorlar..3 aylıklar inşallah bunlarla yoluma devam edip yavrularını almak istiyorum..Hatta bunlardan ne renk yavrular çıkar onu bile şimdiden merak ediyorum :)

http://www.izlesene.com/video/evimde-besledigim-ciftimden-goruntuler/6846901

Kıyılır serkan ustam çok güzel kuşlar bunlar :) Satsan bu paraya şimdimi ihtiyaç vardı duruyordu bir köşede derdin :D

paraya ihtiyacım yok :) çok çift oldu diye satacaktım..Varsın dursun dedim sonrada :) eşim bile o kadar ses yapmalarına rağmen hepsini sat ama bu çifti satma dedi..emir büyük yerden :)

hayırlı üretimler...ikisine de maşaallah...özellikle dişin renk olarak çok güzel...

MaşAllah çok güzeller :)

teşekkürler arkadaşlar zaten satmıyorum yavru alana kadar devam :) bunlarada yavru vermeleri için 5 ay süre verdim :)

cok guzel

baskan cok guzel harıka masallah nazar degmesın senden rıcam eger yavru verırse 1 tane parasıylada olsa almak ısterım.sımdıden tesekkur ederım

emir iç işleri bakanlığından geldiyse satamaz serkan maşşallah kuşlara

çok tatlılar abim maşallah.. Tüyleri kadar yavruları olur inşallah..

emir iç işleri bakanlığından geldiyse satamaz serkan maşşallah kuşlara

ulenn Gökhan çok yaşa sen emiii :) valla mesajını yeni gördüm..Doğru söylüyorsun emir büyük yerden :)

teşekkürler arkadaşlar..

Yusuf kardeşim beğenmene sevindim..

saygılar..

çok tatlılar maşallah renkler çok güzel isimleri nedir :)