petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uğurcan Toygar/İstanbul

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve baykaptan tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. baykaptan

baykaptan Guest

Merhaba arkadaşlar ben Uğurcan. İstanbul Ataşehir'de oturuyorum. 21 yaşındayım. Piri Reis Üniversitesi/Denizcilik Fakültesi 2. sınıftayım. Küçüklüğümden beri bir çok kuş bakmışlığım oldu. Yakın zamanda da Sultan papağanı bir çok muhabbet kuşu elimden geçti. Kimisi öldü kimileri yavruladı çoğaldı. Şuan elimde bir çift muhabbet kuşu var ve kuluçkadalar 3 yavrumuz var. Bugün itibariyle sırasıyla 19, 17, 15 günlükler. Sultan papağanımla çektiğim videolarıda zaman içinde sizlerle paylaşabilirim. Aranızda bulunmaktan dolayı memnuniyet duyarım :)

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    hoş geldin sefa geldin ii forumlar fotoları ve videoları sabırsızlıkla bekliyoruz ailemize biri daha katıldı kandiliniz mübarek olsun

3. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    hoşgeldiniz

4. fatih coşkun

Beğenileri:
    0
    hoş geldin kardeş kandilin mübarek olsun

5. Nazmi Cesmeci

Uğurcan hoş geldin aramıza. Kuşlarla ilgilendiğini bilmiyordum, ince ruhlu olman ne güzel. Uğurun bir iki videosunu burdan http://www.youtube.com/channel/UCgIT5yLwkWseU1Ka7OhKR4w izleye bilirsiniz. Kuşlarda senin gibi zekiymiş duyduğuma göre her duydugunu ötüyormuş. Her neyse selam olsun burdan herkese. Uğur kuşlarına selam çak..

6. Sertac SAYAR

Uğurcan Hoşgeldin aramıza.

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum hosgeldin.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ailemize hoş geldiniz keyifli paylaşımlar

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşımız sanki geçen yıl hoş gelmiş ama :)

Sayfayı Paylaş