petshop

ulus akvaryumcular ve kuşcular çarşısı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilal KURDDAN tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dün bir kaç arkadas keçiörendeki kuş pazarına gitmek için tokattan yola çıktık ankaraya gelmişken ulus kuş çarşısını da gezelim dedik tam bir fiyasko :( adamlar iri yerli kuş yavrularına HAKİKİ İNGİLİZ YAVRU 80 TL YAZMIŞ :) hepsinin ağzı çok iyi laf yapıyor.sonuc olarak çok fazla düzgün kuş yoktu .Bizde keçiörendeki pazardan kuşlarımızı aldık geldik :) hemde uygun fiyatlardan

2. Ahmet KESKİNKILIÇ

Keçiörende kuş pazarı nerde var benim bildiğim sadece iskitlerde kuruluyor orasıda pazar günleri kuruluyor

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bilal bey keciorenin neresinde bu kuş pazarı? Ben kaç senedir keciorende oturuyorum ilk defa sizden duydum kuş pazarı olduğunu.. Bu arada hayırlı olsun kuslariniz.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sabit bir yer değildi kardeşim 2 günlük kurulmuş çaldıran mah. Düğün salonu gibi bir yerdi adını hatırlamıyorum salonun

5. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    0
    Biz Ankarada yaşıyoruz duymuyoruz bu etkinlikleri arkadaşlar tokattan geliyorlar, helal olsun valla

6. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hatırladım ankara keçiören çaldıran mah. selçuklu salonu aslında burdan paylaçmak istedim ama aniden oldu arkadaslar tel aradı gece 3 te yola çıkıyoz hazırlan diye :) manisalı bir pet-shop çok güzel muhabbetler getirmişti orjinal ingiltere bilezikli ingiliz kuşlar vardı

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. ankara muhabbet kuşu pazarı

,
  2. ulus kuşçular çarşısı

,
  3. ankara kuscular halı forum