Karadeniz Pet

ulus akvaryumcular ve kuşcular çarşısı

Bilal KURDDAN

Paylaşımcı Üye
dün bir kaç arkadas keçiörendeki kuş pazarına gitmek için tokattan yola çıktık ankaraya gelmişken ulus kuş çarşısını da gezelim dedik tam bir fiyasko :( adamlar iri yerli kuş yavrularına HAKİKİ İNGİLİZ YAVRU 80 TL YAZMIŞ :) hepsinin ağzı çok iyi laf yapıyor.sonuc olarak çok fazla düzgün kuş yoktu .Bizde keçiörendeki pazardan kuşlarımızı aldık geldik :) hemde uygun fiyatlardan

Keçiörende kuş pazarı nerde var benim bildiğim sadece iskitlerde kuruluyor orasıda pazar günleri kuruluyor

Bilal bey keciorenin neresinde bu kuş pazarı? Ben kaç senedir keciorende oturuyorum ilk defa sizden duydum kuş pazarı olduğunu.. Bu arada hayırlı olsun kuslariniz.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabit bir yer değildi kardeşim 2 günlük kurulmuş çaldıran mah. Düğün salonu gibi bir yerdi adını hatırlamıyorum salonun

Biz Ankarada yaşıyoruz duymuyoruz bu etkinlikleri arkadaşlar tokattan geliyorlar, helal olsun valla

hatırladım ankara keçiören çaldıran mah. selçuklu salonu aslında burdan paylaçmak istedim ama aniden oldu arkadaslar tel aradı gece 3 te yola çıkıyoz hazırlan diye :) manisalı bir pet-shop çok güzel muhabbetler getirmişti orjinal ingiltere bilezikli ingiliz kuşlar vardı

Geri