Karadeniz Pet

umarım bu kuşu sağlığına kavuşturabilirim

bildiğin su gibi yapıyor pisliğini kardeş pisliğinden çok su oluyor her yer öyle tarif edeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

nane limon mu :) sıcak olarak mı verdin yoksa soğuyunca mı

Soguk tabiki :) bir arkadasimda kimyon kaynayip vermisti onun kusuda iylesti

kuşun çarpık bacaklı değil bundan emin olabilirsin dostum.. ama iste tam söyleyebilmek için ne olduğunu görmem gerekiyor

halsiz diye tam duramıyor resimde parmaklarımdan dolayı basamadı ama birazdan parmaklarımda dururken ki fotosunu paylaşırım bakarsın kardeşim

mümkünse gösünün tüylerine üfleyerk çıplak göğüsü gösterbilirsen bir yorum yapabilirim

wjmaNn.jpg

e2BRoj.jpg

xB31bv.jpg

KZmazZ.jpg

eooaNk.jpg

Klm8Nb.jpg

Bu kadar çekebildim bakarmısınız arkadaşlar

kuşunuzun sadece ufak bir ishal sorunu var muhtemelen petshop da yediği kirli yemden kaynaklanmıştır.. dediğim ilacı kullan ve temiz yem ver.. ayrıca mama takviyesini unutma.. ishal geçtikten sonra kuşun kaybettiği minarel ve vitaminleri alabilmesi için avivit vitaminle suyunu destekle

Hocam öncelikle geçmiş olsun limonlu su falan fasa fiso geç onları yem yiyebiliyorsa kuşun bayat ekmek içi ver ishale en büyük düşman odur 20 defa başıma bu iş geldiği için iyi biliyorum 2-3 saat içerisinde keser ve ardından vitamin takviyesi yaparsın. Ha kuş yem yemiyorsa bebe bisküvisi ve bayat ekmekten mama yap enjektör yardımıyla gursağına bosalt

İshal olduğu için mi acaba doğru düzgün ayakta duramıyor dediklerini yapacam kardeş sağolasın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Yem yiyor o konuda sıkıntı yok dostum

Bayat ekmek :D inş iyi olur

Sizce cinsi ne bu kuşun arkadaşlar ingiliz kırığı mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:29 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

Yok mu yorum yapacak arkadaşlar

Bana jumbo kırığı gibi geldi ama bilgili arkadaşlar daha net bir bilgi sunarlar size ..:)

Sağolasın kardeş:) 35 tl ye aldım hasta olduğundan dolayı

iyileştirebilirsen büyük bir kazanım olur senin için :)

Onu düşünürek aldım zaten bi kumar oynadım amma batar amma çıkar hayırlısı

Yorumları okumadım ama şunu söyleyim ishalse yumurta maması yapıp içine pirinç unu katın. Bir de avidiare alın düzelmzse eğer

bilgisayarda hatun bakiyo heralde kendine :D hatun dan mesaj beklerken biraz uyuklamiş :D

Sonuç ilk aldığıma göre çok çok düzeldi ötmeye bile başladı ama tam düzelmiş sayılmaz

dostum ishali düzeldimi. düzeldiyse ne verdin öğrenebilir miyim

Geri