Karadeniz Pet

umarım bu kuşu sağlığına kavuşturabilirim

Daha yeni dün gece yeni yerine getirdim bi tane soğuk algınlığı vitamini aldım onu veriyorum iki gündür tam olarak düzelmedi ama aldığımdaki halinden iyi deep oksi fix diye bir vitamin aldım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Düzelir ya acelesi yok :)

sevindim adına :)

Daha sevinmeye var kardeşim tam düzelirse o zaman sevinicez inşallah

Furkan Bey Allah razı olsun yaptığınız örnek bir davranış hasta kuşu sahiplenmişsiniz ne güzel

Ama keşke bi veterinere götürseniz en başta mikrop mu var dışkısına baksa falan
Burada herkes başka başka şeyler söylüyor hayvancğız yazık deneme tahtasına dönmesin
Ekmek içi kuşların sindiremediği bir gıdadır kursaklarında birikir zamanla mantar olur demişti veterinerler bize bilginiz olsun...

bilgilendirmeniz için teşekkür ettim ekmek içi vermedim hiç sadece soğuk algınlığı ilacı aldım birde sıcak tutmaya çalışıyorum bakalım inşallah üzerindeki sersemliği atar

dostum şimdiden geçmiş olsun böyle fotoğraftan teşhis koymak zordur ama gene de elimizden geleni yapalım.. ben kuşlarımda ishal duruman karşı bebeklerde kullanılan bir ishal ilacı olan Diafuryl kullanıyorum ve son derece de memnunm.. kullanım şekline gelicek olursam kuşun suluğuna bir çay kaşığı koyman ve gün aşırı değiştirmen yeterli olacaktır...

umarım iyileşir

Tamer Bey, Diafuryl, bebek muhabbetlerde kullanılan bir ilaç mı? Sanırım veterinere götürmeden piyasadan satıl alınamaz bu ilaç?

Birde siz bir profesyonel yetiştirici olduğunuz için bu Öksürük mü, Hapşırık mı? - YouTube videodaki kuşun sorununa denk geldiniz mi hiç, bir iki veterinere sordum uzaktan teşhis koyamadılar kuşun çıkardığı sese... Tşk.

geçmiş olsn inş düzelir.

Tamer Bey, Diafuryl, bebek muhabbetlerde kullanılan bir ilaç mı? Sanırım veterinere götürmeden piyasadan satıl alınamaz bu ilaç?

Birde siz bir profesyonel yetiştirici olduğunuz için bu Öksürük mü, Hapşırık mı? - YouTube videodaki kuşun sorununa denk geldiniz mi hiç, bir iki veterinere sordum uzaktan teşhis koyamadılar kuşun çıkardığı sese... Tşk.

kuşun hiçbirşeyi yoktur.. sorun etmenize gerek yok.. arada böyle sesler çıkartabilirler.. ilaç konusuna gelirsek.. bu ilacı bana muhabbet kuşu ve kanarya üzerine uzmanlaşmış bir veteriner arkadaşım tavsiye etti ve zararını görmedim (aşırı doz vermemek ve uzun süre sulukta bırakmamak yeterli)

Helal olsun sana HELAL!

Ben inanıyorum mubişine ve sana. Her şey yoluna girecek Allah'ın izniyle.
Ve dediğin gibi, bomba gibi resimlerini görüp iç çekicez inşallah :)

Sevindirici haberlerini merakla bekliyorum.
Takipteyim/

Kardeşim sen çok iyi birisin.Pek az kişi hasta bir kuşun sorumluluğunu üstlenir.Sende ona yardım etmeye çalışıyorsun.Helal olsun ne diyim.

inşallah iyleşir

Geçmis olsun.inşallah düzelir

Ne yazık ki kuş sizlere ömür 16.04.2014 ölüm tarihi zaten ishaldi Furkan abide düzeltemedi kuşu dayanamadı öldü :(:(:(

Bol vitamin takviyesi yapın.Kalorifer yanıyorsa üstüne koyun yanmıyorsa laptopun yanında dursun ki ısınsın.İnşallah iyileşir çok güzel bir kuş :(.

Geri