Karadeniz Pet

umarım yardım edersınız ???

Sema ayaz

Yeni Üye
2 aylık erkek bır kusum var konusturmak ıstıyorum opucuk atsın ıstıyorum ne yapmam gerekıyo ? hangı kelımelerı ogretebılırım ?

tesekkur ederım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:44 -->-> Daha önceki mesaj 12:38 --

yalnız ben onu okudum da benım ogrenmek ıstedıgım sey su : hanı ben konusmayı ogretmek ıcın ne yapmalıyım ? nasıl ogretım ? onunla ılgılı bılgı bulamadm orda

sürekli bi kelimeye yoğunlaşın ve sabırlı olun. 5 defa söyledim 20 defa söyledim ama söylemiyor diye düşünmeyin bir gün gelir ağzından duyarsınız. içinde "c" harfi geçen kelimeleri daha çabuk söyler canım, babacık vb. Telaffuz zamanla oturur ilkinde çok anlaşılır olmaz. Severken, konuşurken aynı kelimeye odaklanın

Herseyden once sabirli olmak gerekir ilk asama olarak kafes ici egitimi verin gunde bir iki kere elinizi kafes icine sokarak elinize alismasini saglayin bu egitim suresincd kesinlikle yakalamaya calisip avuclamaya kalkmayin size olan guveni sarsilirsa herseyi bastan almaniz gerekir kafes ici dgitimden sonra kafes disi egitimde zaten sizd aliskin olacaktir isiniz dahada kolaylasir bu egitimler sirasinda kusunuzla konusup muhabbet edin ve korkmass arkadasimizinda dedigi gibi icinde C harfi olan kisa kelimelere yogunlasin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herseyden once sabirli olmak gerekir ilk asama olarak kafes ici egitimi verin gunde bir iki kere elinizi kafes icine sokarak elinize alismasini saglayin bu egitim suresincd kesinlikle yakalamaya calisip avuclamaya kalkmayin size olan guveni sarsilirsa herseyi bastan almaniz gerekir kafes ici dgitimden sonra kafes disi egitimde zaten sizd aliskin olacaktir isiniz dahada kolaylasir bu egitimler sirasinda kusunuzla konusup muhabbet edin ve korkmass arkadasimizinda dedigi gibi icinde C harfi olan kisa kelimelere yogunlasin

ya pekı ne zman alıme alıp sevmelıyım benden korkar guvenını yıtırırım dıye avuclamıyorum ama elıme alıp sevmek ıstıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:15 --

sürekli bi kelimeye yoğunlaşın ve sabırlı olun. 5 defa söyledim 20 defa söyledim ama söylemiyor diye düşünmeyin bir gün gelir ağzından duyarsınız. içinde "c" harfi geçen kelimeleri daha çabuk söyler canım, babacık vb. Telaffuz zamanla oturur ilkinde çok anlaşılır olmaz. Severken, konuşurken aynı kelimeye odaklanın[/QUOTE

ara ara yanına gıdıp 10-20 defa babacık dıyıyorum umarım alıscak . suan ergenlık tuyu cıkarıyor bıraz pasıf :(

Kendinize alistirdiginiz zaman elinize rahat bir sekilde konmaya basladigi zaman cok rahat bir sekilde sevebilirsiniz bu zamanlarda size pek aliskin olmadigi icin yapacaginiz her harekete dikkat etmeniz gerekir korkutup urkuturseniz soguya bilir sizden ilk zamanlar bende sizin gibiydim biraz sabir sadece ☺

Kusunuza ne kadar sevecen sabirli ve nazik yaklasirsaniz size o kadar cabuk alisir ve guvenir benim suan 3 aylik bir erkek yavrum var beni gordugu zaman kafesinden firlamak istiyor uzerimden hic inmez afacan

ıste boyle gorunce benımkı de hemen boyle olsun ıstıyom masallah guzelce buyutun:)
ya bıse daha sorabılır mıyım ? ouıck konusturucu yem var ınternette gormustum sızce faydalı mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

ya da ben suan champıon supermıx yem kullanıyom 2 sınn ıcındekıler nerdeyse aynı gbı

Ilk zamanlar bende aldandim aldim o yemlerden ama bir faydasi yok tamamen ilgi ve alakaya dayali birsey

Konusturmak icin kusunuzu sabahin ilk saatlerini tercih etneniz gerekir cunku sabahlari kusunuz daha zinde ve canli olacaktir sabah saatleri birer saatlik antrenmanlarla alkonusturabilirsiniz

Geri