petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üreme ile ilgili sorum olacaktı da

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih TEKSOZ tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşlarımın yaklaşık 45-50 gün önce yavruları yeme düştü yani yavruları nerede ise 2 aylık oldular ve bu süre zarfında kuşların 1 kere taşınmadan dolayı yerleri değişti.
    ve yaklaşık olarak taşınmadan sonra kuşlar nerede ise birbirlerine kur yapmaz oldu sizce tekrar yumurta alabilirmiyim , 2-3 hafta kadar erkek ve dişiyi ayırmam onlara iyi gelirmi mama yapıyorum mamanın yüzüne bakmaz oldular.
    ne yapacağımı şaşırdım sanki birisi benim kuşlarımı aldı yerlerine benzerlerini koydu :(

sizce ne kadar sürede normale dönerler kardeş kardeş tünekte duruyorlar.

2. Tunç ÇAĞATAY

Yer değişikliği olur öyle şeyler bekleyin ayırın 2 3 gün kadar görsünler birbirlerini sonra birleştirin.

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kafesi sabit bir yere koyun 1 hafta kadar etrafı incelerler daha sonrada salın odaya bir kaç gün çabucak alışırlar yeni ortama..

4. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    yaklaşık 1,5 hafta oldu aynı yerdeler. kafesi değiştirsem mi acaba ?

#4 Fatih TEKSOZ, 1 Ekim 2014
    Son düzenleme: 1 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş