petshop

üretici hocalar kuşlarımda sorun var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve harun cengizhan tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. harun cengizhan

Üye

Beğenileri:
    0
    merhaba abiler bende 15 takım olarak eşleştirdiğim muhabbet kuşlarım var yaklaşık 5 ay önce kadar salma içinde erkeklere dişilerini kendilerine seçtirdim yanlız 3 takım yumurta verdi ilk iki ay içerisinde 13 takım anlaşma felan hersey normal yanlız yumurta yok 1 ay kadar tekrar ayırdım dinlendirdim ve tekrardan eşleştirdim yaklaşık 2 ay kadar oldu aynı takımlarda yine bi çiftleşme olan takımlardada yumurta yok sorun burda nedir bilgi veririseniz sevinirim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    161
    Selamlar, keşke bu kadar fazla sayıda takımla başlamasaydın. Bu işlerde sabır çok önemlidir. Bir takım hemen diğeri 3-4 ayda eş tutar. Hasta olabilir, tüyde olabilir, eşimi beğenmemiş olabilir, ortamı beğenmemiş olabilir. Bunların hepsi zamanla geçer ve yavru alırsın. Sabreden derviş, muradına ermiş.

3. harun cengizhan

Üye

Beğenileri:
    0

Yaz nedeniyle tüye girdiler ama suan herhangi bi hastalık herhangi bi sıkıntıları yok gördüğüm kadarıyla o zman 5 ay daha sabır diyelim muradıma ereyim ☺️☺️Teşekkürler

Sayfayı Paylaş