Karadeniz Pet

Üretici misiniz ? Hobici misiniz ?

Üretici misiniz ? Hobici misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    431
ÜRETİCİ adayı hobiciyim :)

yıllar sonra tekrar başlayan eski hobiciyim :)aranızada yeni katıldım .

1 çift cennet papağanı, 1 çift muhabbet kuşu ve erkek bir sultan papağanı ile hobiciyim elbette :)

nüfusunu artırmaya çalışan bir hobiciyim... :)

arkadaşlar merhaba bu siteye yeni üye oldum muhabbet kuşumun dişimi erkekmi olduğunu bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

bir çiftim var maalesef üretemeyen hobiciyim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

gagasının üstünde cürüf denen kısım var yani renkli bir bölüm orası mavi ve tonları ise erkek beyaz, pembemsi yada hafif kahverengi ise dişidir

Az önce erkek kuşum ölmek uzere nereye goturduysem care bulamadım eşi için ne yapabilirim çok acı çekiyor erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

Ne olur bişi söyleyin böyle acı çekmesi canımı yakiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:09 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

Ne olur bişi söyleyin böyle acı çekmesi canımı yakiyor

üretici olmaya çalışıyordum dişi kuşum öldüğü için olamıyorum yani hobiciyim

Valla bende 2 erkek 2 dişi var çift olsunlar diye bekliyorum 1 seneye yakın süredir. Erkekler çok istekli ama dişiler yüz vermiyor erkeklere. Bir çiftleşseler çok sevineceğim o zaman üretici olurum belki :) Çok üreyen kuşlardan bir sürü yavru aldım ama muhabbetlerden alamadım henüz. Geçenlerde de severim diye bir tane daha yavru muhabbet aldım yine. Dua edin de çift olsunlar :)

Hobi üreticiyim evimde 2 çift kuşum vardı 1 tanesi öldü bu sabah :( Çift arıyacağım mavişime .

benim kusum 1 kere öttü kendilğinden kuş sesi açmadım hep ötmesi için ne yapmalıyım

Kusumun ötmesi baba alışması icin ne yapmalıyım üzülüyorum ona hareket etmediği sustuğu için ne olur söyleyin