Karadeniz Pet

Üretici Sertifikası Semineri (KIVGADER)

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
Selamlar,
Bizim dernek Üretici Sertifikası için kurs başvurusu yaptı. Katılmak isteyenler varsa bilgilendireyim istedim. Kursa dernek üyesi olan olmayan herkes katılabilir.

Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Arkadaşlar Bugün itibarı ile 5.yapacağımız Üretici sertifikası için seminer dilekçesini verdik. öncelikli Kivgader Dernek üyeleri ismini yazdırabilir. isim yazdırmak için bana özelden TC Numarasını,telefon Numarasını ve kargo adresini yazdırması gereklidir. (telefon mesajı olmasın)

Seminer tarihi tam belli olmasada tek gün olarak 18/06/2014 çarşamba veya 19/06/2014 perşembe günüdür 09.00 başlayıp yaklaşık 4 saat sürecektir.

Son düzenleme:
Öncelikli dernek üyeleri diyo acaba ek kontenjan falan kalırsa gönüllüleride alırlarmı?

Levent abi beni de üye yapalım seminerden önce

Öncelikli dernek üyeleri diyo acaba ek kontenjan falan kalırsa gönüllüleride alırlarmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

Sorarız onu da.. :)

İnternetten dolayı 2 kere paylaşmışım aynı mesajı kusura bakmayın :)

Tamamdır hocam kendim için olmasa bile katılacaklar vardır :)

Her şey güzel de abi istanbul için geçerli demi bu biz izmirliler hep uzak kalıyoruz böyle aktivitelere ya :/

Abi bende bi çift kuş var 1 de yavrusu var sıkıntı olur mu sertifika için :D

Kaç çift kuş var sende?

3 cift var, 1 takımda cift olamayan kuslar var.. 1 de tek takılan var kendi halinde :) toplam suan 9 yetişkin var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

Kaç çift kuş var sende?

Murat abi okey verirse 2 çift daha yapabilirim duruma göre.. ya da yavrulardan damızlık ayırırım.. bilmiyorum simdilik ne yapacagımı :)

3 cift var, 1 takımda cift olamayan kuslar var.. 1 de tek takılan var kendi halinde :) toplam suan 9 yetişkin var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

Murat abi okey verirse 2 çift daha yapabilirim duruma göre.. ya da yavrulardan damızlık ayırırım.. bilmiyorum simdilik ne yapacagımı :)

Yavru varsa tek çift bile oluyormuş. :)

yavrular seminere kadar kesin cıkar :) 2 cift yatıyor suan.. digerlerinde tık yok :D

Maşallah, hayırlı üretimler.
Murat ustanın sözünden çıkma sen. :)

Allah razı olsun abi, ne derse harfiyen uyguluyoruz.. 2 cifti eşe yeni attık.. 1 hafta oldu bakalım.. 1 cift arada dövüşüyo.. dişisini değiştirecem onun.. ingiliz dişi lazım.. cevrende duyarsan aklında olsun abi :) erkegi jumbo onun..

Allah razı olsun abi, ne derse harfiyen uyguluyoruz.. 2 cifti eşe yeni attık.. 1 hafta oldu bakalım.. 1 cift arada dövüşüyo.. dişisini değiştirecem onun.. ingiliz dişi lazım.. cevrende duyarsan aklında olsun abi :) erkegi jumbo onun..

Bana da ingiliz erkek yavru lazım.

Geri