petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ureticiden alali 5 ay oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve baykus tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. baykus

baykus New Member

Beğenileri:
    0
    Çiftleri alalı 5 ay oldu ama yok maalesef yavru yapmiolar neden böyle oluo toplamda 3 cift kuşum war iki çifti bu yavru yapamayanlar 1 ciftide bendeki yavru yapanlar 7 tanede yavrudan buyuttuklerim var yani ortamda ses de war Nijer mama vs ama yok maalesef ciflesmiolar aldigim kuslar

2. mervekcrgl
    Gizli

bende 2 aydır beklıyorum eş değiştirebilirsin belki dişi erkekten baskındır yani sadece bi ihtimal benimki

3. Levent Sayar
    Gizli

Birsey okumustum bence kusları bir sureligine ayırın farklı kafeslerde ve daha sonrada erkegin kafesinde birlerştirin daha cabuk yavru alırsınız.Erkegin kafesi oldugu için dişi alışana kadar erkek daha baskın olacaktır.

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş yerini benimsemediyse ne yaparsan yap alamazsın kardeşim. Kilitleniyor resmen kuşlar

5. Levent Sayar
    Gizli

Peki benimsememes8ndeki etkenler nedir.yorumunuz guzel ancak cozumu yok :)

Tapatalk araciliğiyla,
    Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    üreticiler (her üretici degil) hazır yumutlayan ve guzel yavru bakan kuşlarını satmaz satarsada cok falza yormuştur kuşu yada maddı sıkıntı ya gırmıştır o yüzden üreticiden alınan her kuş yavru verecek dıye bır sey yok.ben neler gördum boş yumurtaları kuşun altına koymuş adam yumurtalı kuş dıye satan mı ararsın daha neler neler :)

7. gkn
    Gizli

gkn Guest

Basit yerini değiştir ;) Eğer 2 çiftin varsa çiftleşmemiş salma varsa salmaya at 2 çiftinide diğer kendi yavrularından ayırdıklarınla eş tutmamışta olabilirler eş değişikliği olur tutar belki. Yer değişikliğinide dene tabi derim faydalı olur.

8. Özgür AKSOY

Beğenileri:
    1
    Selamlar, 5 ay erken bir donem bence. Bu kus.ardan yavru alinmis mi oncelikle, sonra ureticiden almissiniz arkadasin dedigi gibi ureticiler genelde yorgun kuslari verirler. Bir arkadasin dedigi gibi yerlerini begenmemis olabilirler. Oncelikle yerlerini degisin yuva ile ilgilenme var mi? Ciftin iliskileri nasil. Hep bunlar etken.

9. baykus

baykus New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların fotolarini aticam kuşlar bence 10 numara sizde bakar karar verirsnz arkadsslar

10. Levent Sayar
    Gizli

Bencede mantıklı salma yoksa hepsini bi kafese koyacak mecburen.
    Fotoları bekliyoruz dostum merakla.

11. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Fotolari bekliyoruz abi. Benimkilerde bir aydir beraberler nerdeyse tik yok bekliyoruz.

12. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Salman varsa eğer salmaya at kuşları tanımaları daha çabuk olur ortamı. Sonra kafese atarsın

13. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    Fotoları bekliyoruz abicim :)

14. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

sana katılıyorum atsın salmaya kuşları,öncelikle eşlerini seçsinler

15. baykus

baykus New Member