petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üreticilerden hazır çift damızlık Muhabbet Kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dermman tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. dermman

dermman Member

Beğenileri:
    0
    Üreticilerden hazır damızlık Muhabbet Kuşu almak mantıklımıdır. İnternet üzerinde birçok ilan var hepside profesyonel şekilde bu işle ugraşan kişiler sanırım en azından paylaştıkları resimlerde o şekilde gözüküyor.

Bu şekilde damızlık muhabbet kuşu alıp memnun kalan arkadaş varmı acaba teşekkürler.

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    bileziksiz damızlık kuş almak sıkıntı bence. yaşını bilmiyorsun. birde üretici niye dmızlık kuşunu çıkarsın elinden bir sorun vardır ya yaşlıdır kuluçka zamanı bitmiştir ya kısırdır ya yumurtayı kırıyordur falan filan.

genç kuş alıp biraz sabretmek bence en iyisi

3. Koray Çağla GÜLTEKİN

Bende az önce aldım evime getirdim birazdan konu açıp fotoğraflarını paylaşıcam :)

4. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Öyle düşünmeyin bence üreticilerin kendilerine ayırdıkları damızlıkları yavru fiyatının biraz üstüne veren çok üretici var.

5. Koray Çağla GÜLTEKİN

Az önce çift aldım bende . 60 lira fiyat çekti ilk baş 40 liraya aldım bende çift oldukları için. Tek kuşun fiyatı 25 lira falan.

6. dermman

dermman Member

Beğenileri:
    0
  7. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    tercih sizin. umarım aradığınızı bulursunuz.

Sayfayı Paylaş