Karadeniz Pet

uretim anketi

uretim nasil yapilmali?

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .
iyi de bu anketi tartışmaya sürüklemek niye onu anlamadım açıkçası; mutlak doğrusu budur gibi bir sonuca götürülmeye çalışılmış sanki ifadeler..
kim ne derse desin, neyi savunursa savunsun gerçek olan şu:
hiçbirimiz kuşlara doğal ortamında bakmıyoruz, sadece doğala en yakın ve "zevkimize hitap eden" şekilde beslemeye çalışıyoruz, o yüzden isteyen dilediğini, kendine kolay geleni ya da gözüne hoş görüneni yapar ama bunu yaparken de kimsenin diğerlerinin tercihine ve "doğrusuna" müdahale etmeye de hakkı yok sanırım.

Yusuf kardeşim fotoğraf paylaşır mısın bu follukla ilgili ?
dd57bc73880f45dc18314cd6d34cd2d5.jpg

Follukta yavru oldugu icin oradan cekemedim ama fotograftaki ahsabi cikarttim islakliktan rutubet yapiyordu onun yerine fotograftaki forex malzemeden biri delikli biri deliksiz kesip ustuste koydum
Ayrica siviyi emsin diye talas koyuyorum yalasi dokup tabani temizliyorum

Son düzenleme:
ben pvc kullanıyorum sebebi ise temizlik açısından çok pratik. ancak ahsap taban yuvalığı gibi pisliği emme özelliği yok bunun içinde pvc yuvalığa talaş koyarak çözüyoruz. ahşap yuva tabanını 3 kuluçkadan sonra kullanılmaz hale geliyor istenildiği kadar temizlensin 2-3 kuluçda kaldırıp atacak yenisi koyacaksınız. sonuç olarak pvc folluk hem temizdir hem pratik hemde ucuzdur.

ben pvc kullanıyorum sebebi ise temizlik açısından çok pratik. ancak ahsap taban yuvalığı gibi pisliği emme özelliği yok bunun içinde pvc yuvalığa talaş koyarak çözüyoruz. ahşap yuva tabanını 3 kuluçkadan sonra kullanılmaz hale geliyor istenildiği kadar temizlensin 2-3 kuluçda kaldırıp atacak yenisi koyacaksınız. sonuç olarak pvc folluk hem temizdir hem pratik hemde ucuzdur.

Bilal kardeşime katiliyorum.

arkadaşlar plastik işini azçok bilirim plastik nihayetinde zehirdir hemde çok zararlı birmaddedir kullandığımız suluklar yemlikler de plastik dikkat edin

Geri