Karadeniz Pet

Üretim ba$langici

• Konbuyu başlatan Murat CAN
  • Başlangıç tarihi
M

Murat CAN

Guest
MERHABA CANLAR,

BENIMDE {Erk9aylik}Cek ve {Di$i8aylik}Lutino olarak ciftim var cok az bir zaman kaldi diye dusunuyorum,yani ön hazirliklari yaptikdan sonra üretime baslamak istiyorum,kapsamli bir arastirma yaptikdan sonra,yalniz sitedeki üstadlardan ALLAH razi olsun ve üye arkadaslardan,oldukca bilgilendim yani bu yola ba$koyan birisi olarak $u anda geriye donup baktigim zaman eskisinden daha bilgili oldugumu dusunuyorum,tabiki sürekli okumak ve arastirmak gerekiyor.Insan eger yaptigi seyden zevk aliyorsa o zaman sorun yoktur..(cok uzattim) :eek:

Üretime kafesi degistirme ile baslicam,büyük bir kafes siparis ettim 1 hafta sonra elimde olucak ins,zaten disi kusum kizi$maya basladi,yeni kafesin gelmesi ile yuvaligida takinca benim icin buyuk bir heyacan olucak,bu konuda tecrubeli arkadaslar cok iyi bilir,kismet olursa bende o duyuguyu yasicam :)

ÜRETIM A$AMASI
Üretime baslamadan yer seciminin iyi yapilmasi ve ku$larin rahatsiz edilmeyecek bir yer bulunmasi.
Yuvalik takiminin saglam ve guzel sekilde yapilmasi,
Yuvaligin yerinden oynatilmamasi (temizlik yapmak sarti ile sadece)

iLave edilmesi gereken unsurlari paylasirsaniz sevinirim $imdiden herkeze t$k ederim..
I$ik Ve Sevgi ile.