Karadeniz Pet

Üretim Hakkında :) ^^SERKAN ERKAN^^

Abi suluk koymamışsın

Vitaminli su vercektir kuşlara, iyice susasınlar diye sulukları alıyoruz. Levent usta da hata olmaz :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

[MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] ; Atılım bey zaten biliyorum olmayacağına Levent abiye takılıyordum ben!

Aslında o yanındaki dişi de safkan show jumbo yavrularımdan ama küçük kaldı. Bazen anaçlar yani anne baba show boyutu olsa da çıkan yavrulardan bazıları küçük kalabiliyor. Ama bunların yavrularının geni çok sağlam olduğundan dolayı iri yavrular verir.

Polis bir abimize vermiştim forum dışından. Şuan gözü gibi bakıyor , inşallah o da yavrularını görür.

Aslında o yanındaki dişi de safkan show jumbo yavrularımdan ama küçük kaldı. Bazen anaçlar yani anne baba show boyutu olsa da çıkan yavrulardan bazıları küçük kalabiliyor. Ama bunların yavrularının geni çok sağlam olduğundan dolayı iri yavrular verir.

Polis bir abimize vermiştim forum dışından. Şuan gözü gibi bakıyor , inşallah o da yavrularını görür.

benim dişiyi görmüş müydün peki ustam

Gördüm ustam klasik yeşil. Kuşun maşallah ı var. Anlaşıyorlar mı bari. İnşallah kısa sürede sende yavrularını alırsın.Zamanı geldi artık :)

Gördüm ustam klasik yeşil. Kuşun maşallah ı var. Anlaşıyorlar mı bari. İnşallah kısa sürede sende yavrularını alırsın.Zamanı geldi artık :)

anlaşıyorlar ara sıra kafa atsalarda paşa kur yapıyor kafa sallıyor suratına konuşuyor. dişide günde 1 kez yuvalığa girip çıkıyr ama çiftleşme henüz görmedim sanırım ikisinden biri daha tam hazır değil.

Erkeğin hazır ama dişinin zamanı var demek ki..Belirli periyotta mama takviyesi yaparsan gerisi gelir inşallah.

Acele etmeden sabırla beklemek lazım.