petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim hakkında sorularım var :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve paşavesevimli tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. paşavesevimli

paşavesevimli New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar :) birkaç sorum olacaktı :)

1.ben dün kuşlarımın çiftleştiğini gördüm. fakat bugün dişi kuşum erkeği yanına yaklaştırmıyor bunun nedeni ne olabilir ?

2.dişi kuşum çiftleştikten kaç gün sonra yumurtlar ?

3.dişi kuşum biraz ürkek. bir türlü kendime alıştıramadım. ben de yavruları kendime alıştırmayı düşünüyorum. yavrular yuvadayken olarla ilgilensem bir sorun olur mu yoksa annelerinden ayrıldıktan sonra mı kendime alıştırmaya başlayayım ?

şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim :)

2. Necati ÜNAL

Kardeş aslında ürkeklikle pek alakası yok dişi kuşunu tek alıştırsaydın biraz senle ilgilenirdi çift olduğu için onu alıştırman çok zor . Ayrıca yavrular yuvadayken fazla elleme annelerinden babalarından ayrıldıklarında yavruyla ilgilenmeye başlarsın .

3. paşavesevimli

paşavesevimli New Member

Beğenileri:
    0
    cevabınız için teşekkür ederim :) kuşlar bana çift olarak geldikleri için bana pek alışamadılar işte :)

#3 paşavesevimli, 1 Mart 2014
    Son düzenleme: 1 Mart 2014
  4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalık takılıysa fazla kurcalama kusları dısı kıskanıyodur yuvasını yaklastırmayada bılır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

1 haftaya kadar ılk yumurtalar gelmeye baslar sıkıntı yapma ;)

5. paşavesevimli

paşavesevimli New Member

Beğenileri:
    0
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim :)

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    öenmli degıl yardımcı olabıldıkse sorun yok ;)

Sayfayı Paylaş