petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim hakkında yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Muharrem KARAKOÇ tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Muharrem KARAKOÇ

Arkadaşlar bu konu hakkında başınızı ağrıttım kusura bakmayın ama üretimhaneyi kuralı 7-8 ay oldu ama bir batım yavru aldım. Genel bilgi vermek gerekirse bir adet büyük salma kafes ve üretim kafesleri var yaklaşık 15 çiftim var kış ayı olduğu için yağlı radyatör çalıştırıyorum ısı ılıman yani salmada çiftleşenleri eş tutanları kafeslere ayırıyorum ama salmadaki gibi ne kur yapıyorlar ne de çiftleşiyorlar daha bir çiftimde işe yaradı bu metot neden yavru alamıyorum acaba eksik olan ne haftada 3 kere mama veriyorum sularını her gün tazeliyorum ama yavru yok üstadlar yardım edin lütfen

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
  3. Muharrem KARAKOÇ

Kardeşim 7-8 ay içinde bir batım verip kestiler bunun nedeni nedir

Sayfayı Paylaş