petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretim hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesbüş tarafından 11 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Bi muhabbet kuşu çifti normal koşullarda çiftleştikten kaç gün sonra ilk yumurtayı verir ve yumurtaya hemen yatarmı ne zaman yuvaliktan çıkmamaya başlar...
    Sürekli birbirine ilgi gösteren öpüşen birbirini besleyen bi kuş bi kere ciftlestiyse hala ayni hareketleri devam ediyo sa çiftleşmeye devam ediyomudur çünkü benim çift çiftleşti ve ben sabah erken çıkıp akşam çok geç geldiğim için görmüyorum bilmiyorum çiftleşmeye devam ediyolar mi ne zamana yumurta gelir sabirsizlanmaya başladım çünkü 1 buçuk hafta kadar oluyo ilk çiftleştiklerini gördüğüm gün oydu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
    Merhaba, genelde ilk çiftleştiklerini gördükten 10-15 gün sonra yumurta geliyor. Üçüncü yumurtadan itibaren kuluçkaya yatarlar genelde. yavrular 30-35 günlük olduklarında yuvadan çıkarlar. Yumurtalar gelirken de çiftleşme devam eder. Dişi kuşunun tünekte yandan çekilmiş bir fotoğrafını yollarsan yumurta olup olmadığına bakalım. ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

Sayfayı Paylaş