petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretim hane hissi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem DEDE tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Erdem DEDE

S.A arkadaşlar benim aklıma bi fikir geldi tabi olursa hani üretim hadene kuşlar hemen ürüyoya bende şöyle düşündüm madem üretim hanede patır patır ürüyolar ozaman bende kuşlarıma 24saat kuş sesi dinletirim ve ya 15saat felan bi üretim hane videosu açarım o kuşları dinlerler sizce böyle yaparsam kuşlarda üretim hane hissi verirmi

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Denemeden bilemezsin :D

3. Erdem DEDE

Aynn bi denemek lazım 5+1sistem le yada küçük bişey olsun elektirik da oda hem komşular rahatsız olur :D

4. Kürşat TEKMEN

denemede fayda var ama saçma gibi seni götürüp adaya koyup insan sesi dileterek yaparmısın :D

5. Erdem DEDE

:D insana sesine ne gerke var :D hayvan daa onlarda kuş beyinliler anlamazlar

6. Arslan BEY

benim arkadaşın konuşturmada kullandığı taktik sesini kaydedip dinlettiriyordu ama bu bambaşka bir olay :D :D

7. Kürşat TEKMEN

arslan işe yaradı mı konuştu mu kuşu o arkadaşının

8. Erdem DEDE

valla deniyecem artık

9. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Üretimhaneler de radyo dan müzik veya kuş sesleri dinletilir.Gayette etkilidir üretimde.Fazla sesini açmaya da gerek yok sese duyarlılardır.15 saat 24 saat dinletirseniz kuşlar uykusunu alamaz.Bunun yerine sabah güneşinden itibaren akşam ezanına kadar müzik veya muhabbet kuşu sesi dinletebilirsiniz.

10. Erdem DEDE

Peeki yarari olurmu baya

11. Gökhan YILDIZ

hiç bir etkisi olmaz bu kuşlar aptal değil sesin nerden geldiğini çok iyi bilirler ayrıca üreimhaneden kuşları üremeye kışkırtan yeni çıkmış yavru kuşların sesidir,

12. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Ayrıca kur sesi.

13. Emrah ÖZTÜRKLER

olmaz öyle sey sacma

14. Gökhan YILDIZ

15. Erdem DEDE

Yavru kuş sesi koyak ozaman en iyisi :D :D

16. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yapmanda fayda var bence

17. Erdem DEDE

bi denicem evdekiler rahatsız olmazsa

18. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence işe yarayabilir tabi arkadaşların dediği gibi kur sesi veya yavru sesi.
    Ben denemiştim önceden erkek kuş parmağıma kur yaparken videoya çekmiştim eş aldıktan sonra dinletince hemen dişinin üzerine atlamıştı.

19. Erdem DEDE

Yarn bi cd calar alip sabah gun isiklariyla baslayip aksam 5e kadar dinleticem

20. Erdem DEDE

5dk dinlediler hemen kur a basladi erkek deneyin derim bide yuvaligin ustune koyun hem ilgisi artiyo

Sayfayı Paylaş