Karadeniz Pet

Üretim hane hissi

• Konbuyu başlatan Erdem DEDE
  • Başlangıç tarihi
E

Erdem DEDE

Guest
S.A arkadaşlar benim aklıma bi fikir geldi tabi olursa hani üretim hadene kuşlar hemen ürüyoya bende şöyle düşündüm madem üretim hanede patır patır ürüyolar ozaman bende kuşlarıma 24saat kuş sesi dinletirim ve ya 15saat felan bi üretim hane videosu açarım o kuşları dinlerler sizce böyle yaparsam kuşlarda üretim hane hissi verirmi

Denemeden bilemezsin :D

Aynn bi denemek lazım 5+1sistem le yada küçük bişey olsun elektirik da oda hem komşular rahatsız olur :D

denemede fayda var ama saçma gibi seni götürüp adaya koyup insan sesi dileterek yaparmısın :D

:D insana sesine ne gerke var :D hayvan daa onlarda kuş beyinliler anlamazlar

benim arkadaşın konuşturmada kullandığı taktik sesini kaydedip dinlettiriyordu ama bu bambaşka bir olay :D :D

arslan işe yaradı mı konuştu mu kuşu o arkadaşının

Üretimhaneler de radyo dan müzik veya kuş sesleri dinletilir.Gayette etkilidir üretimde.Fazla sesini açmaya da gerek yok sese duyarlılardır.15 saat 24 saat dinletirseniz kuşlar uykusunu alamaz.Bunun yerine sabah güneşinden itibaren akşam ezanına kadar müzik veya muhabbet kuşu sesi dinletebilirsiniz.

hiç bir etkisi olmaz bu kuşlar aptal değil sesin nerden geldiğini çok iyi bilirler ayrıca üreimhaneden kuşları üremeye kışkırtan yeni çıkmış yavru kuşların sesidir,

Ayrıca kur sesi.

Yapmanda fayda var bence

Bence işe yarayabilir tabi arkadaşların dediği gibi kur sesi veya yavru sesi.
Ben denemiştim önceden erkek kuş parmağıma kur yaparken videoya çekmiştim eş aldıktan sonra dinletince hemen dişinin üzerine atlamıştı.

Yarn bi cd calar alip sabah gun isiklariyla baslayip aksam 5e kadar dinleticem

5dk dinlediler hemen kur a basladi erkek deneyin derim bide yuvaligin ustune koyun hem ilgisi artiyo

Geri