petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim hk bilgi istiyorum...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet SELLİ tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet SELLİ

herkese mrb benim muhabbetlerimi 3 gün önce çiftleşmeye çalıştıklarını gördüm(erkek dişinin üstündeyken dişi üzerinden attı) dünde çiftleştiklerine şahit oldum. Erkek hala çiftleşmeye çalışıyor bu normal mi? Yumurta gelme ihtimali nedir (herhangi bi sorun olabilir mi)? yumurta kaç günde gelir ve gelmeden nasıl anlaşılır? cvplar için şimdiden teşk

2. Umutcan AĞLAR

onlar ara ara yumurtanın döllenmesi için çiftleşmeye devam edecektir. Yumurta gelir herhangi bi sorun olacagını sanmıyorum. Yumurta 3 hafta olmadan gelir her 1 yumurta gün aşırı gelir fakat ilk kuluçka ise günler sarkabilir. Çiftler bakıcı olursa herhangi bi sorun yaşanmaz.

3. Mehmet SELLİ

teşk inş bu sefer olcak 8 aydir uğraşıyorum sonunda çiftleştiklerinide gördüm :) hala bi sorun çıkar die yanlarına yklşmiyrm bile bu süreçte tavsiyenz var mı

Sayfayı Paylaş