Karadeniz Pet

Üretim için bi bakabilir misiniz ?

• Konbuyu başlatan ErenHtp
  • Başlangıç tarihi
E

ErenHtp

Guest
arkadaşlar bugun bir konu açmıştım çiftleşmişler midir diye bi yerden sonra destek alamadım sizlerden şimdi daha somut resimlerle karşınızdayım dişi hazır mı diye merak ediyorum yuvayı gün boyu kemiriyor erkek çok fazla sırnaşınca gagayı çkıyor erkek ilk aldıgım evcilleştirdigim sonra eş tutturdugum kuşum dişi her gün daha fazla yuvaya takıyor kafayı kemirip duruyor içine giriyor 1 dk durup çıkıyor acaba çiftleşme olmuş mudur arkadaşlar veya ne zaman olur erkek için fikriniz neler okulda oldugum için çok takip edemiyorum düşüncelerinizi bekliyorum

burada birbirlerini kaşıyorlar bu güzel birşey
v7upt.jpg

burada dişimin tek görüntüsü
v7uxh.jpg

burada birlikteler
v7v0c.jpg

burdada yine aynı
http://u1312.hizliresim.com/1j/6/v7v5l.jpg

kardeşim yuvayı barız kemiriyorsa bi hafta içinde çiftleşirler dişi kendini hazırlıyo yumurtaları bırakacağı yerin düzenini yapıyo buna kanaat getirdiğinde çiftleşip yumutalarını bırakacaktır durumları neyse aynen devam et hiç bozma ne yapıyorsan aynılarını rutine bağla bi değişiklik yapma hergün ne yapıyorsan onu yapmaya devam yani beyaz kuşun gözleri kırmızımı kırmızıysa beyaz irisi varmı bu arada

Kanatlar düşmüş gibi gordum yumurta belirtisi galiba yuvayı kemirmesi de keza oyle

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Yok siyah irisi yok 11.12 aylık

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim umarım sonu mutlu sonla biter :)

bu arada kanatlar hep böylemiydi son günlerdemi böyle oldu son günlerde olduysa çiftleşme olmuştur

Son günlerde

bi kaç güne yumurtlamaya başlar hocam ilk yumurtalarıysa hiç dokunma yumurtalara dolumu boşmu diye yumurtaları yadırgamasın

Karnımda pek şişlik yok ama

2 side kızışmış tam kıvamda :D + kanatlar düşmüş yumurta yakın gözüküyor

anca döllenicektir yumurtalar acele etmene gerek yok hocam bebişler içerde harmanlanıyodur daha :)

Ooo guzel haber bu cok tesekkurler o zaman yumurta mamasına devam:)

tabi tabi rutinde ne yapıyorsan herşeye aynen devam hocam tüm yumurtalar çıktıktan sonra sıvı takviyesini birazdaha fazla tutarsın mamasında yumurtanın kabuğunuda eklemeyi unutma havanda iyice döversen daha sağlıklı oluyor.

Evet tam dediginiz gibi yapiyorum tahsin bey

Dişi gayet hazır duruma bakılırsa şuan çiftleşme aşamasında bir hafta on gün sonra yumurtlamaya başlar

Geri