petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretim için bi bakabilir misiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ErenHtp tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ErenHtp

ErenHtp Guest

arkadaşlar bugun bir konu açmıştım çiftleşmişler midir diye bi yerden sonra destek alamadım sizlerden şimdi daha somut resimlerle karşınızdayım dişi hazır mı diye merak ediyorum yuvayı gün boyu kemiriyor erkek çok fazla sırnaşınca gagayı çkıyor erkek ilk aldıgım evcilleştirdigim sonra eş tutturdugum kuşum dişi her gün daha fazla yuvaya takıyor kafayı kemirip duruyor içine giriyor 1 dk durup çıkıyor acaba çiftleşme olmuş mudur arkadaşlar veya ne zaman olur erkek için fikriniz neler okulda oldugum için çok takip edemiyorum düşüncelerinizi bekliyorum

burada birbirlerini kaşıyorlar bu güzel birşey [​IMG]

burada dişimin tek görüntüsü

burada birlikteler

burdada yine aynı
    http://u1312.hizliresim.com/1j/6/v7v5l.jpg

2. Tahsin ÖZDEN

kardeşim yuvayı barız kemiriyorsa bi hafta içinde çiftleşirler dişi kendini hazırlıyo yumurtaları bırakacağı yerin düzenini yapıyo buna kanaat getirdiğinde çiftleşip yumutalarını bırakacaktır durumları neyse aynen devam et hiç bozma ne yapıyorsan aynılarını rutine bağla bi değişiklik yapma hergün ne yapıyorsan onu yapmaya devam yani beyaz kuşun gözleri kırmızımı kırmızıysa beyaz irisi varmı bu arada

3. Ahmet Atdag

Kanatlar düşmüş gibi gordum yumurta belirtisi galiba yuvayı kemirmesi de keza oyle

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

4. ErenHtp

ErenHtp Guest

Yok siyah irisi yok 11.12 aylık

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Tahsin ÖZDEN

yerli üretim ozaman ama kuşun çok güzel

6. ErenHtp

ErenHtp Guest

Teşekkür ederim umarım sonu mutlu sonla biter :)

7. Tahsin ÖZDEN

bu arada kanatlar hep böylemiydi son günlerdemi böyle oldu son günlerde olduysa çiftleşme olmuştur

8. ErenHtp

ErenHtp Guest

Son günlerde

9. Tahsin ÖZDEN

bi kaç güne yumurtlamaya başlar hocam ilk yumurtalarıysa hiç dokunma yumurtalara dolumu boşmu diye yumurtaları yadırgamasın

10. ErenHtp

ErenHtp Guest

Karnımda pek şişlik yok ama

11. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    2 side kızışmış tam kıvamda :D + kanatlar düşmüş yumurta yakın gözüküyor

12. Tahsin ÖZDEN

anca döllenicektir yumurtalar acele etmene gerek yok hocam bebişler içerde harmanlanıyodur daha :)

13. ErenHtp

ErenHtp Guest

Ooo guzel haber bu cok tesekkurler o zaman yumurta mamasına devam:)

14. Tahsin ÖZDEN

tabi tabi rutinde ne yapıyorsan herşeye aynen devam hocam tüm yumurtalar çıktıktan sonra sıvı takviyesini birazdaha fazla tutarsın mamasında yumurtanın kabuğunuda eklemeyi unutma havanda iyice döversen daha sağlıklı oluyor.

15. ErenHtp

ErenHtp Guest

Evet tam dediginiz gibi yapiyorum tahsin bey

16. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi gayet hazır duruma bakılırsa şuan çiftleşme aşamasında bir hafta on gün sonra yumurtlamaya başlar

Sayfayı Paylaş