petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim için hep kafestemi kalıcak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aybars ekin tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. aybars ekin

ben şimdi kafes aldım eşinide aldım ama benim erkek olan olan daha once tekti ve evde istediği zaman dolaşıyodu şimdi eşiylede beraber tüm evi dolaşıyolar =) ama ben şimdi bunların yaşı gelince yuvalığı takıcam yumurta olduğunda da kuşların kafesten çıkması sorun olurmu ben bunları kafese tıksam hiç susmaslar alıştılar evi dolaşmaya? eğer öyleyse yavru almaktan vazgeçicem havanları sitrese sokmıyim

#1 aybars ekin, 20 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Aralık 2014
  2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişi yumurtladığında zaten yuvalıktan çıkmaz yavru olduğunda zaten kafasını yuvalıktan bile zor çıkarır. Ama erkek dolanır evde yine dişi çıkmaz

3. aybars ekin

yani sorun olmaz tamam ozaman bide kuşlar 5 aylık 7-8 oluca mı takıyım yuvalığı

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Dogrudur......

5. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    doğada rahat rahat uçarken de yavruluyor bunlar sıkıntı olmaz ;) ama erkek kuş evcil ise eş alınca sizden uzaklaşır

Sayfayı Paylaş