Karadeniz Pet

Üretim için kafes

Glsm

Meraklı Üye
Kuşuma eş alıcam üretim içinde bu kafesi aldım sizce uygun mu ?
20170420_200355.jpg

20170420_201109.jpg

Üretilecek kuşlarda salıncak vs olması iyi değil derler.

Tünek sayısı fazla bence 1 adet tünek yeterli olur.

Tünek sayısı fazla bence 1 adet tünek yeterli olur.
Bir tane suluğa yakın olsun diye biri de yuvalığın girişi için koydum alttakide kafes yüksek olunca yukarı çıkmasına yardımcı olsun diye koymuştum ama kararsız kaldım çıkartmakta kendisi tüneklerden atlayarak oyun oynamayı çok seviyor da onun içinde çıkarmak istemedim

Bir tane suluğa yakın olsun diye biri de yuvalığın girişi için koydum alttakide kafes yüksek olunca yukarı çıkmasına yardımcı olsun diye koymuştum ama kararsız kaldım çıkartmakta kendisi tüneklerden atlayarak oyun oynamayı çok seviyor da onun içinde çıkarmak istemedim
Kafes içersinde kanat çırpacağı ve hareket edebileceği ne kadar çok alan olursa o kadar mutlu olurlar. Ama kuşunuzu siz daha iyi tanıdığınız için bu şekilde mutlu ve keyfi yerindeyse sorun yok.

Kafes içersinde kanat çırpacağı ve hareket edebileceği ne kadar çok alan olursa o kadar mutlu olurlar. Ama kuşunuzu siz daha iyi tanıdığınız için bu şekilde mutlu ve keyfi yerindeyse sorun yok.
Gün içerisinde dışarıya çıktığı için uçma konusunda sıkıntı çekmiyor kafes içindeki salıncağı tünekleri ve halkayıda kendine parkur yapıyo halkanın içinden geçip salıncağa atlıyo ordan tüneklere o yüzden almadım tünekleri ama eş alınca bakarım sıkıntı olursa çıkartırım

Geri