Karadeniz Pet

Üretim Kafesi Alınır

Merhaba ben evimde olan kafeslerimi ve kuşlarımı 2 ay içerisinde sattım fakat aptallık ettim kafesleride sattım bana şimdi muhabbet kuşlarımı salma olarak veyada çifthane olarak koyabileceğim bir yer lazım pvc kafes olur telli olur bana her türlü özelden mesaj yazarsanız olur maddi durumum şuanda iyi değil yüksek miktarda ücret ödeyemem

Ankadarada biri sahibinden.com a ilan koymus 155 tl ye vision s01 kafes ve vision yuvalik ve aksesuarlariyla + 1 cift es kus adam sehir disina tasincagi icin satiyor kacirma derim

Teşekkürler Bir Bakayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

Ankadarada biri sahibinden.com a ilan koymus 155 tl ye vision s01 kafes ve vision yuvalik ve aksesuarlariyla + 1 cift es kus adam sehir disina tasincagi icin satiyor kacirma derim

Link Atarmısın

Teldeyim detayli bakamiyorum link gönderemem ama ilan.no :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:09 -->-> Daha önceki mesaj 13:05 --

İlan no 177482580

Son düzenleme:
abi kendin yap kafesi ben kendim yaptım hem ucuz hemde hazırlardan daha buyuk kısmet olursa resmını paylasırım :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kafes Bulamadıysan Güzel bi tane buldum Ankara da bence iyi fiyat kanarya demesine bakma muhabbet kuşu da beslenir gibi geliyor ama kafes kafestir :) ilan no: 179830172

Son düzenleme:
Bende kendin yap derim bende kafes arıyorum. Ama kimseden tık yok 30 liraya cok güzel salma yapanlar var. DIY bölümünden bakabilirsin. :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Ben bugün başladım yapıcam rahat birşey :)

Pvc yapmiyorum ama çıtalardan iskeleti kuruyorum dikdörtgen şeklinde etrafina tel çekiyorum. Salma şeklinde etrafina istediğin kadar yuvalık takılır.