Karadeniz Pet

Üretim Kafesi Hakkında Tavsiye

• Konbuyu başlatan Yasin ZORLU
  • Başlangıç tarihi
Çekmecesiz kafes alma hele ki yavru almak istiyorsan. Altındaki ızgara o kadarda önemli değil. Ancak bu kafeslerde 2 çift bakmak zor. Tek çift için ideal.

tek çift olacak bu kafesi alacağım ama tek hoşuma gitmeyen tabanın tel olmaması...

bende böyle bir kafes bakıyordum iyi denk geldi bende inceliyorum şuanda güzelmiş.

benimkide cekmeceli ve ızgarasız hic sorun olmuyor altına koyacsginiz maddeye bağlı ben ya kum koyuyorum yada hamster talası hic koku falan cıkmıyor kum ile talas dıskıyı emdigi icin ayaklarınada bulasmıyor
bu kafese bulasma derim...

tamamdır siz nasıl dilerseniz.bu daha kullanışlı olck ama emin olun ama keşke iki cekmece değilde tek cekmece olsa araya yemler dökülüyorda :)))

Bir kaç kafes araştırdıktan sonra FİKİR değiştirdim ve bu kafesde karar kıldım .. 1. sayfa daki kafesden vaz geçtim :)

BUDUR[/QUOTE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:44 --

tamamdır siz nasıl dilerseniz.bu daha kullanışlı olck ama emin olun ama keşke iki cekmece değilde tek cekmece olsa araya yemler dökülüyorda :)))

:D:D:D bantlarım arasını. ama genede çok tşkler.. çok ilgilendiniz:)

Geri