Karadeniz Pet

Üretim Kafesi veya Apart Kafes

Berşan Değirmenci

Meraklı Üye
Herkese merhaba, öncelikli olarak tüm abilerimin, ablalarımın, kardeşlerimin yeni yılı hayırlı olsun inşallah.

Forum da ve internet satış sitelerinde çoğu yerde araştırdım ve nedense üretim kafeslerinin fiyatlarını pahalı buluyorum. Önerebileceğiniz uygun bir satıcı varsa veya direkt olarak gidebileceğim ve satın alabileceğim yer varsa eğer İstanbul - Anadolu yakasında yaşıyorum ama İstanbul içi çoğu yere giderim.

Bazı kafes üreticilerinin sitesinden baktım 4 katlı 40 - 32 - 32 ölçüsünde kafesleri 100 - 120 lira civarına satıyorlar. Ölçüleri daha geniş daha büyük bir kafes arıyorum. Her türlü önerinize açığım ve bu konuda bilgilerinize de açım. İlla tel kafes olmasına gerek yok ama öncelikli tercihim uygun fiyat olması malumunuz İstanbul da öğrenci olmak biraz zor. Pvc box kafesler vb kafeslerde olabilir.

Hayırlı günler dilerim.
modify_inline.gif

Merhabalar kardeşim. Üretim için mi arıyorsun yoksa evde tek kuş bakmak için mi? Kaç kuş kaç çift var elinde onu da söylersen ona göre herkes bişey söyleyebilir.

Merhabalar kardeşim. Üretim için mi arıyorsun yoksa evde tek kuş bakmak için mi? Kaç kuş kaç çift var elinde onu da söylersen ona göre herkes bişey söyleyebilir.

Evimde şu anda 8 adet kuşum var ama sayı artabilir fakat şu anda 8 tane ve 3 ü çift. Üretim yapmayı düşünüyorum ama öyle aşırı profesyonel şekilde imkanlarım yok. Ama bu hobiye devam etmeyi ve sayıyı da arttırmayı düşünüyorum. Şu anda daha çok tel kafesler uygunmuş gibi gözüküyr.

öncelikle keyifli hobiler olsun inşaAllah bu işi güzel bir şekilde yaparsınız güzel yavrular alırsınız :) benim size tavsiye edeceğim kafes gayet kullanışlı ve güzel hem geniş ve ferah kuşlar içinde çok rahat eder düşüncesindeyim bende aynı kafesleri kullanıyorum

http://naturbird.com/urun/45x35-uretim-kafesi/

bu linkten bakabilirsiniz kafeslere

öncelikle keyifli hobiler olsun inşaAllah bu işi güzel bir şekilde yaparsınız güzel yavrular alırsınız :) benim size tavsiye edeceğim kafes gayet kullanışlı ve güzel hem geniş ve ferah kuşlar içinde çok rahat eder düşüncesindeyim bende aynı kafesleri kullanıyorum

http://naturbird.com/urun/45x35-uretim-kafesi/

bu linkten bakabilirsiniz kafeslere

Çok teşekkür ederim daha önce bunada baktım fakat 4 kat çıkınca fiyat gene aynı hatta daha fazla oluyor ve ben 50 - 55 olsa buyukluklerı kafesin çok daha fazla memnun olurdum ama sistematik şekilde üretim yapıldığı için yok sanırım :(

anladım aradığınızı bulmanız dileğiyle inşaAllah kısa vakitte bulursunuz