petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim(önemli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf Akyüz tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Akyüz

Arkadaşlar bir yerden muhabbet kuşlarının yuvaya ilgi göstermesinin 2-3 ay alabileceği ve yeni ortama giren kuşlara 1-2 ay süre verilmesi gerektiğini okudum. Ben üretimi okulum yüzünden sadece yazın yapabileceğim. Eylül ayına kadar çift alıp kuşlarımın çiftleşmesi ve yavruların büyümesi mümkün mü?

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuştan kuşa fark olur. Biraz da bakım ve şansla ilgili.

3. Yusuf Akyüz

Hazır çift almam zor gibi. Bütçe 50 tl. Kendim seçip çift yapacağım. En geç ekim 25 gibi yavruların ve çiftin satılması gerekiyor. Çünkü sınav zamanı ilgilenemem. Çok kararsızım. Yavrulatmayı merakımdan yapmak istiyorum. O tarihe kadar yetişme ihtimali var mı? Siz olsanız ne yaparsınız?

4. Furkan YILDIZ

Kuştan kuşa farklı olur bnim kuşlarım 1 haftada kendilerine 2 haftada yuvalığa alıştılar şu an yumurta bekliyorum hazır kuş alırsan snin için daha iyi olur

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    25 liraya alcagın kuslar yavrudur yavru kusuda 9 ay beklersin es tutsun diye yavru alana kadar

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    14
    biraz zor zamanın yoksa hic bulasma

Sayfayı Paylaş