Karadeniz Pet

Üretim ve sağlık

mustafa_cakici31

Yeni Üye
Hayırlı günler arkadaşlar bu zamana kadar hep 10 -15 çift felan hobi şeklinde besledim ama suan ciddi sermaye yatirarak 100 cift muhabbet kuşu aldım ortalama sıcaklık 16 ila 20 drc arasında nem % 60 larda gündüz ışığını alacak kadar pencerede var ben gündüz ışığı lambalarından koydum vitamin mama ne gerekiyorsa yapıyorum ama yinede bu konuda gerçekten fikir sahibi usta üreticilerin bilgisine ihtiyacım var yapmam gerekenler dikkat etmem gerekenler sağlık yem su bakım yavru olsun her türlü oneriye acigim şimdiden yorumlariniz için teşekkür ediyorum ....

Hayırlı günler arkadaşlar bu zamana kadar hep 10 -15 çift felan hobi şeklinde besledim ama suan ciddi sermaye yatirarak 100 cift muhabbet kuşu aldım ortalama sıcaklık 16 ila 20 drc arasında nem % 60 larda gündüz ışığını alacak kadar pencerede var ben gündüz ışığı lambalarından koydum vitamin mama ne gerekiyorsa yapıyorum ama yinede bu konuda gerçekten fikir sahibi usta üreticilerin bilgisine ihtiyacım var yapmam gerekenler dikkat etmem gerekenler sağlık yem su bakım yavru olsun her türlü oneriye acigim şimdiden yorumlariniz için teşekkür ediyorum ....

hayırlı uğurlu olsun.inşallah muvaffak olursunuz.üretici arkadaşlar yardımcı olur ancak siz 10-15 çift bakarak baya tecrübe kazanmışsınızdır.inşallah forumda bizde sizden faydalanırız. ayrıca sormak istediğim soru herhangi bir işe sahipmisiniz.yani sadece bu işimi yapacaksınız.yoksa işten arda kalan zamanlarda mı ilgileneceksiniz kuş işiyle.?

15 cift bakmıssınız sanırım tecrübeniz vardır kendinize güvenmeseniz 100 cift almazdınız diye düşünüyorum inş başarılı olursunuz

Öğretmenim sabah gitmeden bakıyorum akşam dönüşte zaman sorunum olmuyor evet 15 takımla belli tecrübe var ama 100 takım ciddi bi iş usta üreticilerin fikirleri benim için önemli

Allah utandırmasın. İnşallah istediğiniz gibi olur herşey.

Öğretmenim sabah gitmeden bakıyorum akşam dönüşte zaman sorunum olmuyor evet 15 takımla belli tecrübe var ama 100 takım ciddi bi iş usta üreticilerin fikirleri benim için önemli

bizim 75 takım vardı zamanında detaylı temizlik yapıp rütin şekilde yem mama su vb malzemelerin değişimini yaparsanız hicbir sıkıntı olmaz.

Geri