petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim yapsam satabilirmiyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve mozmen89 tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. mozmen89

mozmen89 Guest

merhabalar muhabbet kuşu üretmeyi düşünüyorum acaba yavru alsam çogaltsam müşteri bulabilirmiyim

2. mozmen89

mozmen89 Guest

neden çokmu yapan var bu işi

3. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    Aileniz size destek veriyorsa manevi olarak hiç durmayın ben ailem sayesinde başarılıyım çünkü ailece gönül verdik ALLAHA şükür alıcısı ama erken ama geç çıkıyor ne yapalım :)

4. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Cihan ustanın da dediği gibi ailenin destek olması lazım, sürekli başlarında adam olacak.

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Yardım, ilgi-alaka, temizlik, hijyen vs. şart.. Ama satmak isterseniz o kadar bir kazanç beklemeyin açıkçası. Kapsamlı büyük bir üretimhaneniz olursa anca iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.. Evde de en mükemmel çifti beslesen tek olmuyor yinede ustam..

Sayfayı Paylaş