Karadeniz Pet

uretim

KORDON

Onursal Üye
Kus yumurtlamadan folluga talas konulur mu? 3 haftalik yavru isitma surecinde talas yenilenmiyor degil mi? Yavrular cikinca kac gunde bir talasi yenilemeli?

Kus yumurtlamadan folluga talas konulur mu? 3 haftalik yavru isitma surecinde talas yenilenmiyor degil mi? Yavrular cikinca kac gunde bir talasi yenilemeli?

koyabilirsinde de koymayabilirsinde ben koymuyorum talaşı yavrular çıkmadan değiştirme süresi ise ortolama 3-5 gündür

koyabilirsinde de koymayabilirsinde ben koymuyorum talaşı yavrular çıkmadan değiştirme süresi ise ortolama 3-5 gündür

Tesekkurler. 3 hafta yumurta isitma surecinde talas koyarsam nasil yenilemeliyim? Ayrica baba anneyi beslemezse ne yapilir?

Tesekkurler. 3 hafta yumurta isitma surecinde talas koyarsam nasil yenilemeliyim? Ayrica baba anneyi beslemezse ne yapilir?

yumurta ısıtma sürecinde (yumurtaların tam ve eşit olarak ısınması için ) ben talaş koymuyorum. koymak istesen dahi merak etme yavrular çıkıncaya kadar o talaşı değiştirmene gerek yok dişi yuvayı kirletmez zaten. erkek kuş dişiyi besler mutlaka merak etme

Tesekurler hocam. Peki ilk yavru yumurtadan cikinca hemen mi talas konulmali yoksa tum yavrular beklenmeli mi? [MENTION=5300]Bilal KURDDAN[/MENTION]

Son düzenleme:
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] yorumunuzu ogrenmek isterim.

Geri