petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretimde ısırgan faktörü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    yaşı epey ileri olan bir üreticiden kuşları kızıştırmak için ısırgan yaprağı vermeme gerektiği söylendi konuyla ilgili bilgisi olan varmı

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    ısırgan yaprağı vereni ilk defa duyuyorum

3. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    adam kendinden çok emin kkonuşuyordu hatta nijer alacaktım ne yapacksın nijeri onun içi çoş zaten gibi acayip birşeyler söyledi

4. Tuan MAKSEL

Banada bi uretici yeme az bisey pul biber katdigini solemisti bisa nijer verme demisti.nekadar doğru bilmem

5. Duranettin ERAYDIN

yemine pul biber karıştır

6. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    İlk defa duyuyorum ne yalan söyliyim , kuşların kendini hazır hissetmezse ne yaparsan yap o iş olmaz bence

7. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    ama şöylede bir faktör var erkek kuş yazın başından beri kızışmış bir şekilde bekliyor gelen dişilerin hiçbiri kızışmış değildi şimdi süreci kısaltmak için birşeyler yapmam lazım

8. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Sen en iyisi yasıtında kuşları eşe at rahatsız etme bakımını eksik etme onlar zamanı gelince yumurtlar zaten , ama benim tavsiyem yavrudan eşe atman benim çiftim suan 9. günü kuluckası yavrudan eşe attım zamanı gelince yuvalık taktım ve kısa sürede verim aldım eğer bir sorun olmazsa insallah yavrularında fotosunu atıcam

9. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam 2.kuluçkam tavsiyem kendi haline bırakmanız doğada pul biber mi yiyor kuş onun yerine mama yapabilirsiniz.

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş