Karadeniz Pet

Üretimde sıkıntı var

• Konbuyu başlatan melih35
  • Başlangıç tarihi
M

melih35

Guest
Herkese hayırlı akşamlar.Bende bir çift muhabbet kuşu var alalı 2-2.5 ay oldu evde inşaat vardı ancak 2 hafta önce düzenli bir yere(odama) koydum.İlk hafta yuvalığa aşırı derece ilgilidi kuşlar habire kazıyorlardı balda veriyordum bu hafta yuvaya ilgi fazla yok bal az verdim kuşlar tüye girmiş o yüzden dolayı halsiz gibiler çok uyuyorlar ama akşam üstüye enerji patlaması yaşıyorlar odamda sürekli televizyon açık bir etkisi olur mu ? ilk hafta o kadar umurlarında olmadı şimdide olmadı sizce ne yapmam lazım vitamin vb birşeyler vermem doğrumu ?

Önceden üretim hanesi olan bir abiden aldım önceden de alış veriş yaptım aldığım gün yumurtlamıştı önceden yavru verdi dedi

Hazır takımlar genelde yer değişikliği nedeniyle stres yapar bu da kuluçka yapmamasına neden olur bu söylediğim olma ihtimali yüksek.diğeri ise bal vermenizi tavsiye etmem çok tatlı vermek iyi olmaz. Kuşlar yuyse ise beklemekten başka birşey yok. Ayrıca kuşları canlı gormeden çok bir şey söylemek doğru olmaz. Bu yazdıklarım ihtimal

anladım yanlarına gidince korku falan olmuyor.İsterseniz odanın fotosunu ve kuşların videosunu atabilirim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:24 --

peki vitamin sularına ve kalamar kemiği vermem doğrumu olur ona göre tedarik ederim

anladım yanlarına gidince korku falan olmuyor.İsterseniz odanın fotosunu ve kuşların videosunu atabilirim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:24 --

peki vitamin sularına ve kalamar kemiği vermem doğrumu olur ona göre tedarik ederim

vitamin kalamar kemigi biraz da aspur evinizde sürekli bulunsun.. bunlar yem kadar önemli kuşlar için..

aspur ishale karsı kuslara iyi geliyor..

hm anladım yemimde bitti sayılır zaten ne tür yem alayım bu çifte ?
peki düyden çıktıktan sonra kaç günde eskisi gibi işlerine dönerler :D
kızışmaları için ne yapabilirim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:26 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

bugun çok enerjikler eski günlerindeki gibiler ama yuvaya ilgi yok

Zamanla ilgileri başlar.. siz onlara 3 günde 1 mama yapın..