Karadeniz Pet

üretimde yerli ve milli su kullanımı

Kamen

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bugün forumu ziyaret edenlerin bildiği üzre hindistan'dan gelen şifalı ve kuşlarda cinsel gücü arttırdığı söylenen suya karşılık kendi kullanmış olduğum suyu tavsiye edeceğim sizlere
Su bildiğiniz su.
Kuşu kaldırmaz kuşu öttürmez.
Her yerde bulmanız mümkün.
Bugün sipariş etseniz bir saat sonra kapınızda.
Üstelik bir değil iki değil üç değil tam beş damacana su 35 tl.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-10-26-15-48-35_1.jpg
    Screenshot_2016-10-26-15-48-35_1.jpg
    98.4 KB · Görüntüleme: 24
Ben reverse osmosis sistem kullanıyorum sevgili kamen olurmu acaba ?

Olmaz olur mu Ali bey elbette olur.
Ama siz suyu yine de bir pınar su damacanada depolayın.
Keramet suda değil damacana da çünkü.

ne konu imiş arkadaş :) Su bu allah aşkına insan sağlığına zararı olmayan PH seviyesi düşük olan her uçma suyu tüketilebilir. Pınar'da olur Nestle'de ayrıca köylerimizde sular dağlardan depolanıp geldiği için oranın suları aldımız damacana sudan bile çok daha kalitelidir . Uzun lafı kısası insan sağlığına zararı olmadığı bilinen tüm sular tüketilebilir ne şaha kaldırır ne öldürür marka farkı. Bu muhabbet bana "Mandıra Flozofu 2" deki bir sahneyi getirdi. Kadın nasıl bizim suyumuz yurt dışından geliyor heralde şöyle özel cam şişesi var felan diyorsa aynı muhabbet :)

Ben musluk suyundan koyuyorum bu suların farkı ne :D ve zararı varmı musluk suyunun bildin icme suyu :D

ne konu imiş arkadaş :) Su bu allah aşkına insan sağlığına zararı olmayan PH seviyesi düşük olan her uçma suyu tüketilebilir. Pınar'da olur Nestle'de ayrıca köylerimizde sular dağlardan depolanıp geldiği için oranın suları aldımız damacana sudan bile çok daha kalitelidir . Uzun lafı kısası insan sağlığına zararı olmadığı bilinen tüm sular tüketilebilir ne şaha kaldırır ne öldürür marka farkı. Bu muhabbet bana "Mandıra Flozofu 2" deki bir sahneyi getirdi. Kadın nasıl bizim suyumuz yurt dışından geliyor heralde şöyle özel cam şişesi var felan diyorsa aynı muhabbet :)
Geleceğin kalpazanları ufak çaplı ali cengiz oyunlarına başvuruda bulunup milletin beynini "su"landirinca ortalık ister istemez böyle bir hal alıyor.

Ben musluk suyundan koyuyorum bu suların farkı ne :D ve zararı varmı musluk suyunun bildin icme suyu :D
İçme suyu kullanmanız daha iyidir.
Belki yaşadığınız şehirde musluk suyu içilebilir niteliktedir ona bir şey diyemem.

Arıtma suyu veriyorum ben de. Onun olmadığı yerde hazır su.