Karadeniz Pet

Üretime Devam Maşallah

Süleyman EKİNCİ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Uzun zaman oldu forumda resim paylaşmayalı üretime kaldığımız yerden devam ediyoruz çok şükür güzel şeyler oluyor güzel yavrular geliyor maşallah bunları siz değerli forum sakinleri ile paylaşmak istedim :)

Yeni baba adayimiz maşallah :)
Hanımı yuvada yumurtalara yatıyor :)

IMG-20170413-WA0024.jpg

IMG-20170413-WA0031.jpg

@Bünyamin Altay ustam dan aldığım takım maşallah çok güzel yavrular veriyor bu kuluçka yine parçalı show yaptılar :)
IMG-20170413-WA0019.jpg

IMG-20170413-WA0021.jpg

IMG-20170413-WA0022.jpg

IMG-20170413-WA0027.jpg

Herkese keyifli hobiler inşâAllah herkes hayal ettiği istediği yavruları alır çok keyifli bir hobi insan bu ufacık canların büyüdüğünü tüylendiğini görünce gerçekten de çok mutlu oluyor :)

merhaba maşallah çok güzel kuşlarınız bnmde bi erkek kuşum var size bir soru sormak istiyorm kuşum 4 aylık ona bi eş almak istiyorm eş alırken neye dikkat etmeliyim

merhaba maşallah çok güzel kuşlarınız bnmde bi erkek kuşum var size bir soru sormak istiyorm kuşum 4 aylık ona bi eş almak istiyorm eş alırken neye dikkat etmeliyim
Teşekkür ederim sağolun. Iki aylık bir dişi alırsanız uygun olur beraber büyürler sekizinci yada dokuzuncu ayında yuva takarsiniz güzel olur inşâAllah.

dişiler kaç aylıkken çiftleşmeye başlıyorlar

dişiler kaç aylıkken çiftleşmeye başlıyorlar
Hocam benim konuda ki yumurtaya yatan dişim 6 aylıkken eşe attım o gün bugün devam maşallah :) bazı kuşlar çabuk bir şekilde erişkinliğe ulaşıyor ama ideal olan 8 yada 9 aylık olduğu zaman eşe atmak hocam

Hocam benim konuda ki yumurtaya yatan dişim 6 aylıkken eşe attım o gün bugün devam maşallah :) bazı kuşlar çabuk bir şekilde erişkinliğe ulaşıyor ama ideal olan 8 yada 9 aylık olduğu zaman eşe atmak hocam
maşallah umarım bizimkilerde öyle olur :) çok tesekür ederm bilgi verdiğinz için :)

maşallah umarım bizimkilerde öyle olur :) çok tesekür ederm bilgi verdiğinz için :)
Siz gayret edin sabır edin olur Allahın izni ile inşâAllah :) sabır çok önemli hocam inşâAllah arzu ettiğiniz yavruları kısa vakitte güzel bir şekilde görürsünüz.

Uzun zaman oldu forumda resim paylaşmayalı üretime kaldığımız yerden devam ediyoruz çok şükür güzel şeyler oluyor güzel yavrular geliyor maşallah bunları siz değerli forum sakinleri ile paylaşmak istedim :)

Yeni baba adayimiz maşallah :)
Hanımı yuvada yumurtalara yatıyor :)

Ekli dosyayı görüntüle 10465

Ekli dosyayı görüntüle 10466

@Bünyamin Altay ustam dan aldığım takım maşallah çok güzel yavrular veriyor bu kuluçka yine parçalı show yaptılar :)
Ekli dosyayı görüntüle 10467

Ekli dosyayı görüntüle 10468

Ekli dosyayı görüntüle 10469

Ekli dosyayı görüntüle 10470

Herkese keyifli hobiler inşâAllah herkes hayal ettiği istediği yavruları alır çok keyifli bir hobi insan bu ufacık canların büyüdüğünü tüylendiğini görünce gerçekten de çok mutlu oluyor :)

Slm dişi kuş yuvaya girmeye başladı hamile olabilir mi

Ekli dosyalar

• 20170426_203632.jpg
    20170426_203632.jpg
    5.6 MB · Görüntüleme: 13
Slm dişi kuş yuvaya girmeye başladı hamile olabilir mi
Bu fotoğraftan net olarak anlaşılmiyor yuvaya ilgi alaka varsa yuva hazırlığı yapıyor inşâAllah kısa vakitte güzel yavrularını alırsınız