Karadeniz Pet

Üretimhane açmak istiyorum

• Konbuyu başlatan Buğra
  • Başlangıç tarihi
B

Buğra

Guest
Arkadaşlar bu yaz profesyonel bir şekilde kuş üretimi yapmak isiyorum kaç kuşla para kazanabiliriz nekadar zamanda bir yumurtlar kafes ve kuşlar nekadara patlar açıkçası kendi beslediğim kuşum haricinde para kazanma amaçlı yapmak istiyorum bazılarınız kızabilir bu söylediğime ama kaç kuş kaç kafes gerekir para kazanabilmem için ?

Jumbo lutino albino İngiliz çekoslovak gibi ırklar üretmek istiyorum

Bu işi yapan kişiler yardımcı olabilirlermi bu konuda

Günceldir !

Hocam kaç çift kuş bakabilecegine bağlıdır bence , ne kadarlık bütçe ayırdın üreticiler geldimi detaylı bilgi verirler.

Vallahabende bekliyorum üreticileri kimseyide fazla sıkmamak için bekledim :) arada güncellerim görmeleri için :) ben de işte kaç kuş beslersen kar ederim onu merak ediyorum ona göre bütçe ayarlıcam yer ayarlıcam da . Sağlık belgesi falan sorundeğil iş yeri açma belgem var ;)

Bende düşünüyordum çok araştırma yaptım çok üreticiyle görüştüm para kazanmak istiyosan 150 çiftin olmalı kuşları yavru alıp eşe atmalısın 4-5 ay para kazanmayı beklemiceksin temizliği çok önemli bakımı ağır yerinin iyi olması lazım evde üretim gibi kolay değil güneş almalı rutubet olmamalı en ufak bi hastalık çok fire vermene sebep olabilir.. Ben şimdilik askıya aldım evimde 4 çift ile üretime devam ediyorum.. Ayrıca yavrunun toptanda fiyatı ist geneli 17 tl 9 tl ye bile satanı duydum anadolu taraflarında. Yerli kuş için tabi bu söylediklerim. Umarım işine yarar bu söylediklerim. Hayırlısı olsun

kuş işinden hiç zengin olan duymadım dostum hobicilikle uğraş zor iştir üretim veya petshop aç üretim yapma sat

işte onu yazmak istedim dostum zor bence satış dükkanı açsan daha karlı olur üretim işi zordur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

istanbulda 12 tl toptan kuş satılıyor üretim yapıta nasıl kar etceksin kime satcaksın o acıdan dedim hobici olarak üretip bu ortamlardan 3 5 satabilmek daha karlı

Anladım teşekkürler ozaman hobihane daha mantıklı Her ırktan 1 çift olarak hem kendim beslemekten sıkılmam hemde bakması kolay olur.

Valla Dışardan Bakıyorumda Zor İş Gibi Görünüyor
Eminim Bir Çok Üretici Bir Çok Acı Tecrübe Atlatmıştır Hani Bilgiyle Bir Yere Kadar Gidersin Yaşamak Tecrübe Gerekir Bazı Acı Tecrübeler Yıldırıp Seni Vazgeçebilirsin

abim ben wazgeçtim zate ya hobihaneye döndüm :) konuyu nerden buldunuz ben unutmustum :)

dostum önce ev üretimi yap ondan sonra üretim hane açmayi tavsiye ederim belki ilerde sıklıcaksın dır o yüzden sonradan o kadar kuşa yazık olmasin. evde üretim yaparsan devami gelir zaten...